Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spiderka

Toksopozytywne dawniej i dziś

Polecane posty

Gość moniaszek
jesli chodzi o wozki to mi sie podoba ten nowy model X-Lander X- Movie ale okaze sie tak naprawde jak pojdziemy do sklepu i bedziemy ogladac wozki na zywo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze obejrzałam oba wózki i przynajmniej ze są strasznie drogie nawet nie myślałam ze tyle mogą kosztować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
No drogie,drogie. Ale ja tak licze ze do 2tysiecy to trzeba dac.grander mi sie tez podoba i jest tanszy bo ok 1500.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
secret: wpadł mi w oko i został w głowie :) ma wszystko co chce w wózku i jest śliczny :) wczesniej pisałam jeszcze o dwóch innych wozkach ABC Design Mamba i Bebetto SOlaris - pododbają mi się wizualnie, cenowo i mają przednie skrętne koła,ale o Mambie poczytałam ze awaryjna, a Solaris oglądałam w Smyku i ciężko budka się składa i jeszcze kilka "małych ale". A jak obejrzałam bebecara IpOp to mnie zachwycił, ale cena nie. Najbardziej podoba mi się wersja granatowa z chromowanym stelażem. Dla pierwszego dziecka miałam Deltim Focus też używany w b.dobrym stanie, wiec mi używki nie przeszkadzają, oczywiscie w jakimś dobrym stanie (tylko koła "dorobiłam" inne bo mi się oryginalne nie podobały). Teraz na Tablicy są dwa ogłoszenia na IpOp na ok.1300-1500zł wiec jak do porodu pojawi się znów coś ciekawego to raczej się skuszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście ten x move tez drogi, ten Mamba i Solaris to ok. 1300-1500. Tez fajny, szkoda że nie ma do wyboru kolorów stelaża, podobają mi się bardziej chromy niż czarne, obejrze go jeszcze w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
Cos czuje ze wybor wozka to bedzie ciezka sprawa,bo to powazny zakup w zasadzie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
Bardzo dobra opinie maja wozki Emmaljunga ,czytalam w necie o nim ale tez znajomi maja a Wy znacie ta firme i jakies opinie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tez mi sie wydaje ze z wózkiem to bedzie najgorsza sprawa i najtrudniejszy wybór ale obysmy już tylko takie problemy miały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
Aniu a pytalas sprzedawcy w H& M czy nie ma promocji na ciazowe ubrania??? bo ja dzisiaj byłam i okazało sie ze te ciazowe ubrania u mnie polaczyli z reszta ubran i ciezko je znalezc, moze musisz zapytac bo gdzies te ubrania są... ja sie dzisiaj obkupiłam trochę a tak z innej beczki, kochane oraz kochany bywalcu życze Wam wszystkiego naj, naj, najlepszego w Nowym Roku żeby ten Nowy Roczek był dla Nas udany, żebyśmy My TOKSOPOZYTYWNE urodziły zdrowe dzieciaczki, to chyba najwazniejsze zyczenie;-) Spełnienia marzeń życzy Wam wszystkim MoniA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniap3
Monia pytałam właśnie bo nie mogłam ich znaleźć i pani powiedziała ze na nie nie ma żadnej promocji tylko normalne ceny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez chciałabym przyszłym Mamusiom i Bywalcowi zlozyc najlepsze życzenia zdrowia w nowym lepszym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
SPIDERKA TY TERAZ 7-go masz wizyte u zakaznika czy gin??? Czujesz juz ruchy dzidzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
Ania a Ty w ktorym tyg poczulas ruchy?wiem ze juz o tym pisalas ale nie pamietam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia ja tak od 17 tygodnia zaczełam czuć ruchy ale na poczatku to byly tylko takie lekkie smyrania i z dnia na dzien sa coraz mocniejsze. Jutro ide na usg mam nadzieje ze powie mi lekarz ze jest wszystko ok z moim synkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
A to jutrzejsze USG to polowkowe?trzymam kciuki, napewno bedzie dobrze:-) pytam o ruchy bo ja jeszcze za bardzo ich nie czuje i troche sie zaczynam denerwowac:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jutro idę prywatnie bo stwierdziłam ze to usg co wcześniej miałam na kasę chorych to jednak nie było takie dokładne i szczegółowe jak wtedy co pojechałam do dr Nowakowskiej, a ze jest to polowkowe to chce żeby wszystko było dobrze sprawdzone. A co do ruchów to nie stresuj sie z tego co czytałam to w pierwszej ciazy ruchy są wyczuwalne dosyć późno podają ze nawet koło 22tyg także wydaje mi sie ze nie ma sie czym martwić a niemasz uczucia jakby coś Ci sie przelewalo albo jakby jakieś bąbelki Ci pękły ? Trudno to opisać ale moze ruchy są słabe narazie i nie potrafisz ich rozróżnić ja na początku musiałam spokojnie leżeć i sie skupić żeby coś czuć a jeszcze jedno zależy to tez od sylwetki jestes szczupła czy tezsza osoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
Wlasnie jestem chudzielcem dlatego myslalam ze ruchy beda szybko wyczuwalne a moze rzeczywiscie jeszcze nie umiem rozpoznac,jak leze to cos mi tam wierzga z prawej strony albo juz sobie wmawiam-sama nie wiem.no nic,czekamy dalej:-)ja polowkowe mam 18stycznia,cisnienie pewnie znowu bedzie 150 ze strachu.odstawilas juz Ania rova?czy jeszcze bierzesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie czekaj :) biorę jeszcze 24 stycznia mam wizytę u zakaznika pokaże to co mi napisała dr Nowakowska i pewnie jak wyniki bedą takie same to odstawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u mnie tez ciśnienie pewnie dziś bedzie wyższe :) choć w domu jak mierze to jest idealne :) no cóż stres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 7mego u ginekologa. Pewnie zrobi mi usg zwykłe, bo te połówkowe mam 5 lutego. Ruchy czuje tylko jak leżę płasko i się nie ruszam tzn to nie są"kąpnięcia" tyko takie smyranie jakby obracanie, przelewanie. Nie wiem czy to są ruchy dziecka czy jelit, ale coś tam czuje to sobie mówie że to dzidzia :) monia którego Ty masz termin czerwca? Ja 7mego, a brzuch już mam taki duży że w pierwszej ciąży taki miałam chyba w 6 czy 7mcu... szok! Nie wiem jak ja się dokulam do końca ;) hehe.. Aniu daj znać co u Ciebie na wizycie. Zdrowia dziewczyny i samych dobrych wiadomości w NR!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
Spiderka ja mam termin na 1 czerwca.tez jak leze bez ruchu to cos tam czuje tylko wlasnie nie umiem jeszcze rozpoznac czy to dzidzia czy jelita ale przyjmuje ze moj maluszek. To moze 7 -go poznasz juz plec.ja tez mam sporawy brzuszek i bardzo mi sie podoba,hehe ale rzeczywiscie jak bedzie rosl w takim tempie to do porodu bedzie duzy ze hoho. Ktoras z Was dziewczyny ma wysypana twarz?ja mam strasznie,twarz,plecy... Zawsze mialam problemy z cera ale teraz to dramat. Aniu czekamy na wiesci:-)jestescie juz dziewczyny na zwolnieniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja tez mam strasznie duży brzuch i tak właśnie sie zastanawiam jak ja do końca wytrzymam skoro on teraz bedzie jeszcze szybciej rósł no ale jakoś damy radę usg mam dopiero na 19 więc to jeszcze trochę czasu ale już sie nie mogę doczekać :) bo badaniu dam znać. Ja pracuje cały czas choć w styczniu plnanuje wziąć tydzień urlopu bo chce wyjechać sobie gdzieś jeszcze. A właśnie Monia miałam wrócić do pracy po nowym roku i jak tam pracujesz już czy jeszcze nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
wracam do pracy 8 stycznia wiec korzystam jeszcze z wolnych dni i leniuchuje sobie;-) i chcialabym popracowac chociaz do konca marca a potem juz do konca na zwolnienie, musimy urzadzic pokoik , na spokojnie porobic jakies zakupy wiec wtedy bedzie na to czas;-) moja mama caly czas mi mowi ze to bedzie dziewczynka a cala reszta ze chlopak - zobaczymy kto ma racje;-) ja nie mam zadnego przeczucia;-) to czekamy na wiesci wieczorkiem;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam cere w miare, ale bratowa i kuzynka tez miały wysypaną twarz, dekold,plecy i urodziły dziewczynki :) Mam nadzieje że poznam teraz płec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
Chyba te moje dziwne uczucie w brzuchu to jednak ruchy,od popoludnia czuje coraz bardziej,takze moja dzidzia bryka coraz bardziej:-):-):-) a propos cery to moze faktycznie bedzie dziewczynka-zobaczymy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja już jestem po usg pani dr powiedział ze nie ma zastrzeżeń wszystko jest w porządku serce prawidlowo rozwiniete także już jestem spokojniejsza synek był bardzo spokojniutki i pozwolił wszystko dobrze zmierzyć :) także teraz czekam na dobre wieści od Was :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×