Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spiderka

Toksopozytywne dawniej i dziś

Polecane posty

Gość beaciunia
Agata 1984 u nas też będzie Zuzia, a na drugie chyba damy Antosia- bo mężowi sie bardzo podoba to imię, więc jakiś kompromis musi być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) MNie ZUZIA PRZESLADUJE JUZ KUPE LAT :) I TAK BEDZIE POTWIERDZENIE OD LEKARZA NA 100% ZE DZIEWCZYNKA WIEC KLAMKA ZAPADLA. MI JESZCZE PODOBA SIE NINA NADIA ANTOSIA MAJA A NAJBARDZIEJ ALICJA TAKIE PONAD CZASOWE ALE MAM TESCIOWA ALICJE TAKZE SAME WIECIE :))) CO DO WOZKA KUPILISMY POLSKI WOZEK BEBETTO LUKA ROZOWY:) BYLISMY W SUPER SKLEPIE WOZKOW OGROM I OGLADALISMY WOZKI ZA 5 TYS 3 TYS ZNANYCH FIRM ..ALE JAK KOBIETA ZACZELA NAM ZACHWALAC POLSKI WOZEK TO NAPRAWDE NAS DO NIEGO PRZEKONALA KOSZTOWAL 1200ZL (GONDOLA I SPACEROWKA I BAJERY DO WOZKA) CENA SUPER( DODAM ZE NIE NALEZE DO OSZCZEDNYCH POZATYM TOMOJE PIERWSZE DZIECKO :) WIEC NIE OSZCZEDZALABYM NA WOZKU .. NAPRAWDE WARTY ZWROCENIA UWAGI :) LEKKI I BARDZO CIEKAWY W DESIGNIE:)( MOJ MAZ ZACHWYCIL SIE BIALYMI FELGAMI :))))) HEHE WRACAJAC DO TEMATU KOTRY NAS POLACZYL BYLAM DZISIAJ KOLEJNY RAZ NA BADANIU KRWII NA IGGG IGM I POPROSILAM O AWIDNOSC ALE NAJPIERW MUSIMY ZOBACZYC CO Z TYM IGG BO ZEBY ZROBIC AWIDNOSC TRZEBA MIEC DODATNIE IGG A JA NIE MAM. ANO I JESZCZE UMOWILAM SIE NA PRENATALNE ZEBY SIE USPOKOIC I ZEBY MI ZUZINE POOGLADALA WATROBE SLEDZIONE GLOWKE ITP .. BOJA TEZ MAM KOSZMARY ... A POTEM BEDE MYSLALA CO DALEJ .. PISZECIE O TEJ AMINOPUNKCI ... KTOS SIE JUZ ZDECYDOWAL????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BEACIUNIA.. WIDZE TY NA OSTATNICH NOGACH JUZ SPAKOWANA TRZYMAM MOCNO KCIUKI .:)))))))) ZUZIE RODZA SIE ZDROWE SILNE I SLICZNE:)))) HEHE INNE DZIWCZYNKI OCZYWISCIE TEZ. BEACIUNIA A TY TEZ MASZ TA TOKSO WREDNA ??? BIERZESZ ANTYBIOTYK????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata na amnio zdecydowała się Titanum,robiła je we Wrocł. Ja kilka postów wyżej też pisałam o wózku Bebetto ale typ Solaris, taki mam na oku, ale w necie mnóstwo negatywnych opinii o jakości technicznej tej firmy (że koła siępsują,skrzypi, cośtam odpada, torba się trwie po krótkim już czasie użytkowania) i dlatego się waham. Z innej półki cenowej stawiam na IpOp Bebecara, ale ponad 3tys to juz dla mnie za dużo. Dałabym za ten nasz polski nawet 2tys ale żeby byłzrobiony porządnie i nie trzeba było go reklamować. Ale jak to w Polsce bywa często, trzeba tu i tam oszczędzić na jakości;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was. Ja o amnio już też sie nasłuchałam i sama nie wiem co mam zrobić. Mamy kolegę ginekologa i ten nam mówi, że on w swojej praktyce jeśli usg nie wykazuje nic niepokojącego odradza amniopunkcję, bo niestety zdarzały mu się przypadki, gdzie kobiety traciły ciąże, które jak sie okazywało były całkiem zdrowe. Więc póki co czekam na usg prenatalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez bylam negatywnie nastawiona do polskiej firmy naprawde... ale tak po pierwsze wozek jest maksymalnie dla 2,5 rocznego dziecka i tu trzeba sie zastanowic czy lepiejj przeplacic?? dodadam ze jeszcze musisz kupic fotlik ktory niejest tani .. a starcz tylko do 6 miesiaca i potem nastepny a jak jeszcze masz iso fixa w aucie to dodatkowe koszty . po drugie my kupilismy w sklepie z wozkami i tam jest taka gwarancja ze jakby cos sie stalo z wozkiem oni daja zapasowy ..i to mnie troche uspokoilo. Bebetto luka jest nowym modelem moze zdazyli poprawic to co w solarisie bylo zle. Luka mq 4 kolka pompowane torba na dole jest zamykana na zamek(fajny patent) gondolka jest duza spacerowka wygodna dla dziecka lekka ... itp iid ja zaryzykowalam ( a mowie jestem wybredna i z regoly kupuje drogie rzeczy) to w tym przypadku postawilam na Polska firme.. Zobacz tylko czy wozki kotre Ci sie podobaja te powyzej 3 tys 4 nie sa produkowane w chinach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beaciunia
Agata 1984 też niestety mam tokso, antybiotyk biorę od 6 tygodnia ciąży. Mąż się śmieje, że po urodzeniu małej będę mieć zespół odstawienny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beaciunia musi byc dobrze bedzie dobrze :) dajznac jak urodzisz co i jak ;) wiem ze malo czasu bedzie ale choc slowko podniesiesz nas na duchu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze nie wybrałam wozka patrze tylko na na te firmy o ktorych piszecie i przyznam ze ceny sa straszne bo ja tez niestety wybredna jestem a z drugiej strony rzeczywiscie trzeba sie zastanowic czy warto wydac 3 tys na wozek. Ja niestety pierwsze o czym pomyslałam to zeby sie łatwo składał i miescił mi do samochodu tak zebym bez problemu mogla sobie sama z nim poradzic :) no i w tej sytuacji to chyba trzeba po prostu je obejrzec na zywo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beaciunia
Na pewno jak wrócimy ze szpitala, to dam znać co z mała, jakie jej robili badania itp. Sama jak sie dowiedziałam, że mam toksoplazmozę, to szukałam różnych informacji o stanie zdrowia dzieci urodzonych podczas zakażenia tokso, więc na pewno się odezwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania dobrze mowisz .. wozek trzeba zobaczyc na zywo .. ja tez wybralam sobie wozek w necie .. i znalazalm go w sklepie.. dobrze ze pojechalismy go zobaczyc. bo okazal sie malo ciekawy i przedwszystkim malutki na malutkie dziecko. Bebetto latwo sie sklada malo miejsca zajmuje i jest wykonany z dobrego materialu ktory mozna sciagnac i wyprac to jest wazne .. jelsi kots jest ze slaska to polecam sklep w Zabrzu Bociek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i tak zrobie jeszcze troche i pewnie zacznę coś ogladać :) Agata a Ty już całą wyprawkę masz skompletowaną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupowałam nasz wózek ponad 6 lat temu, gdyż mój starszy syn właśnie tyle ma. Kupiliśmy Mutsy (właśnie w Boćku)- przeżył trójkę dzieci (bo w między czasie jeszcze córka mojej siostry się nim woziła) i muszę powiedzieć, że było warto. Teraz tylko wyciągnąć ze strychu, odkurzyć, wyprać i nie muszę się martwić. Jeśli się nastawiacie na przynajmniej dwójkę dzieci to warto wydać więcej. A jak Agata, gdze się zapisałaś na prenatalne i jak mogę zapytać skąd jesteś? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wyprawki nie mam calej ja od 20 tygodnia ciazy kiedy juz wiedzialam na 100% ze to Zuzia zaczelam kupowac..nie mam jeszcze kosmetykow pieluch .. generalnie mamwozek i troszke ubranek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gien3 ja własnie tez ogladałam w sklepie wózki Mutsy i bardzo mi sie podobały.Zastanawiam się nad kupnem.A jaki masz model?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gien jestem z RYbnika a na prenatalne umowilam sie do dr Woznikowskiego z Lift medu. Termin mam na 9 kwietnia ale mam nadzieje ze urodze przed tym terminem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
dziewczyny czy ktoras z Was bierze sobie prywatna polozna?oprocz Ani:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwa pierwsze porody miałam w Rybniku u dr Szmita. A do kogo chodzisz? Mój doktor napisał na skierowaniu na prenatalne, że podejrzewa jakąś asymetrię, aby była podkladka do NFZ. Ja mam model Urban Rider czyli ten najbardziej klasyczny Mutsy. Teraz są nowe modele jak zdążyłam zauważyć, ale ja tego nie zamienilabym na inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jachodze do dr Kopca a prenatalne u dr Woznikowskiego. Dam jutro znac co mi powiedzial jak mala Zuzia sie ma :) mam nadzieje ze mnie nie wysmieje ale mam to gdzies ... chce wiedziec czy wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata nie przejmuj sie tym co powie Ci lekarz (że panikujesz czy przesadzasz) najważniejszy jest Twoj spokój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis jak dzwonilam sie umowic..to Pani z recepcji mi mowi ze ja bylm juz na prenatalnych i po co po 7 tygodniach znowu .. ale powiedzialam ze musze i koniec co sie bede jej tlumaczyc. jutro odieram nowe wyniki z tokso ..zobaczyny co i jak . a dziewczyny kupujecie rozki dla maluchow czy te otulaczki>>>??? jak myslicie co lepsze ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten Woźnikowski pracuje rownież w Żorach z dr Czubą. Jeśli chodzi o polożną to niestety miałam dwie cesarskie, więc nie mam doświadczenia. Teraz też nie obejdzie się bez, więc nie mam problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wikama
Dziewczyny, ja tutaj pisałam jakiś czas temu, a dzisiejszy post kieruje do Agaty 1984 w szczególności! Cztery tygodnie temu wyszły mi wyniki w przychodni: igm dodatni, igg ujemny, powtórzyłam w zakaźnym i było to samo! Oczywiście rozpacz!!! Brałam antybiotyk, czytałam różne informacje i raz były one dobre raz tragiczne! Też rozmyślałam o amniopunkcji i modliłam się by nie stawać przed innymi trudniejszymi wyborami! Minęły cztery tygodnie i dzisiaj powtórzyłam badania: igg ujemny, igm ujemny, iga ujemny!!! Nie jestem chora!!!! Jesteś w podobnej sytuacji i życzę Tobie abyś też odebrała takie wyniki !!! Pozdrawiam wszystkie dziewczyny i życzę ślucznych i zdrowych Maluszków!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wikama
Dziewczyny, ja tutaj pisałam jakiś czas temu, a dzisiejszy post kieruje do Agaty 1984 w szczególności! Cztery tygodnie temu wyszły mi wyniki w przychodni: igm dodatni, igg ujemny, powtórzyłam w zakaźnym i było to samo! Oczywiście rozpacz!!! Brałam antybiotyk, czytałam różne informacje i raz były one dobre raz tragiczne! Też rozmyślałam o amniopunkcji i modliłam się by nie stawać przed innymi trudniejszymi wyborami! Minęły cztery tygodnie i dzisiaj powtórzyłam badania: igg ujemny, igm ujemny, iga ujemny!!! Nie jestem chora!!!! Jesteś w podobnej sytuacji i życzę Tobie abyś też odebrała takie wyniki !!! Pozdrawiam wszystkie dziewczyny i życzę ślucznych i zdrowych Maluszków!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikama!!!!!coz za super informacja!!!!! Gratuluje wynikow :))))))))) boze zeby moej tez takie byly :) a to czy ktos moze wytlumaczyc dlaczego ten Igm wychodzi na plusie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a badania te ostatnie powtorzylas w jednym z laborow w kotrych wyszly Ci igg na minusie i igm na plusie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×