Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Qochanie

30 Tydzień

Polecane posty

Gość Qochanie

Kto na tym samym etapie? Też odliczacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pinaci
Ja !!! :) i sie ciagnie czas jak jasna cholera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qochanie
Niestety mi też. do mojej daty jeszcze ok. 75 dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znowu ja,cos sie zle zalogowalam -niezalogowalam ;) Ja zeby bylo weselej w sumie mam 3 daty :) o tej najdalszej nawet nie chce myslec i tak kazdy dzien czasami trwa min.36 godzin :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A listopad to w ogole mial 60 dni :/ Czlowiek juz chcialby cos zaczac organizowac ,przygotowywac sie a tu jeszcze dluuuga droga .I samopoczucie coraz gorsze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qochanie
Ja mam już wszystkie ciuszki. zostało tylko zamówić wózek i poskladac lozeczko no i kupić wyposażenie do lozeczka:) bo nawet materacyka nie mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qochanie
Ja mam już wszystkie ciuszki. zostało tylko zamówić wózek i poskladac lozeczko no i kupić wyposażenie do lozeczka:) bo nawet materacyka nie mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mam wiekszosc bo starszej corce ale znowu ubranek nie mam.Czekam na poswiateczne wypzzedaze :) Choc nie wiem jak na nie dotre bo juz teraz czuje sie jak slon ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qochanie
Jeśli u Ciebie w tesco też są takie wyprzedaże to body są po maks 12 zł za sztukę. To moje pierwsze dziecko :) więc wszystko od podstaw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj pamietam pierwsze przygotowania :) mialam dluuuugaaaaa liste ,ktora kompletowalam ponad miesiac i caly czas sie balam ,ze czegos zapomnialam,o czyms nie pomyslalam .Teraz jest latwiej w tej kwestii ale emocje te same :) teraz dochodzi jeszcze ciekwosc i stres jak starsza cora zareaguje na "konkurencje"w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qochanie
Ją mam podobne emocje z ta różnica że do tej pory traktowalismy naszego psa jak dziecko:) wogóle jest zazdrosny. widzę już zmiany w jego zachowaniu. często tuli się do mojego brzucha jak by coś czul:) ja kompletuje od 20 tygodnia jakoś:) ale mam ten plus że mieszkamy u mojej mamy więc jak czegoś zabraknie to pomoże mojemu mężowi dokupić bo wiadomo jacy sa faceci niekiedy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Ja na razie dostaje moc buziakow w brzuchol no ale zobaczymy czy ta "milosc " przetrwa ;) Bedziesz miec chlopca czy dziewczynke?Co do facetow to fakt ,kompletnie nie maja pojecia o co chodzi;)moj nawet nie wiedzial gdzie rozmiarow ubranek szukac.Przywlukl mi raz w sklepie sliczna sukieneczke na 74cm a dzidzia jeszcze w brzuchu byla :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qochanie
Chyba synus a ty? no mój mnie raz zaskoczyl. akurat w tesco podane sa miesiącami i jest też new born to na tym koniecznie rozmiaru szukał:) ale jak zadałam pytanie jaki rozmiar by kupił 56 62 czy 68 odpowiedział że 62:) chyba jednak słucha co mówię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas kolejna rozowa ksiezniczka tatusia ;)Ja wlasnie sie zastanawiam na jaki rozmiar kupowac.Pierwsza corcia miala 50cm.Drugie dziecko ponoc zawsze jest troszke wieksze a dodatkowo mam tak zakreconego ginekologa ,ze juz sama niewiem co myslec,Wystraszyla mnie raz ,ze mam duze dziecko po zrobieniu usg a potem sprawdzila w komputerze moje dane i stwierdzila,ze chyba w sumie to nie bo to byl 20 tydzien juz.Czekam na usg 4 stycznia wtedy bede wiedziec mniej wiecej na co sie szykowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qochanie
Ja kupiłam większe w razie czego dokupią:) moja mama ma taki gust jak ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Storczyk i osa :)
Ja prawie w 38 i też ciągnie się niesamowicie. Najgorsze jest to że człowiek nie zna dnia ani godziny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qochanie
Też zazdroszczę:) ale jak myślę że niedawno się dowiedziałam a to już 30 tydzień to się cieszę:) ale nam w najlepszym razie zostało 2 miechy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Storczyk i osa :)
oj ja wiem czy dobrze, z jednej strony nie moge się doczekać a z drugiej jak myślę o porodzie to aż się całą trzęse ( pierwsza ciąża) Wolałąbym to przespać żeby obudzili mnie po wszystkim heheh :) wiem, wiem marzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie pomijajac ten nieszczesny listopad w sumie to teraz tez z gorki ;)no prawie .z gorki to bedzie w lutym :)sama jestem ciekawa na ktory termin sie zalapie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qochanie
Może ci pomoże moje podejście. u mnie też pierwsza ciąża ale myślę tak: moja mama to przeżyła moja babcia i tysiące innych kobiet więc czego się bać? może zacznij tak myśleć. mi to pomaga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Icy Moon
ja dzisiaj zaczelam 40 sty tydzien i przestaje wierzyc ze kiedys urodze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gghttyt
ja jestem w 24 tc i już marzę o 40 tc...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Icy Moon
No wlasnie skubana sie cos uparla zeby posiedziec dluzej... Dziewczyny macie juz jakies objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Icy Moon
he he he, w 24 mi bylo dobrze. Slabo jest od jakiegos 36 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Storczyk i osa :)
Icy Moon to ja sobie znowu powtarzam że kiedyś urodzić muszę, nie bedzie siedzieć przecież wieczność :) Wiecie jakie myśli mi przychodzą do głowy, lekarz powiedział mi 3 razy że to córcia. Raz nawet się zarzekał że na 120% dziewczynka, a ja się tyle naczytałam o pomyłkach :) A jak faktycznie pomyłka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Storczyk i osa :)
Icy Moonja nawet nie mam tych skurczy Braxtona coś tam :) ja nie wiem jak ja rozpoznam że to już, Jedyne co mi dolega to twardnienie brzucha w nocy, no i mała jak się wierci to czuje jak napiera mi na szyjkę. Ale szyjka długa i zamknięta :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomylki sie zdarzaja a jak.Meza siostra do ostatniej chwili miala syna.dopiero na ostatnim usg przed porodem okazalo sie ,ze to dziewczynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×