Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Qochanie

30 Tydzień

Polecane posty

Gość Qochanie
Jak będzie pomyłka to będzie synus mamusi i już:) nie ważna płeć. ważne żeby zdrowe było:) a jakie imiona macie wybrane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wierz cie mi drogie kobietki,ze porodu nie PRZEGAPICIE ;)Ja w pierwszej ciazy tez nie mialam zadnych skurczy przepowiadajacych,brzuch mi nie opadl a czop siedzial do dnia porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qochanie
ja mam tylko czasem wrażenie że chce brzuchem wyjść he he:) a jaki poród preferujecie? same czy z tatusiem dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Icy Moon
Ja mam skurcze juz codziennie i straszne zmiany nastroju jak jakas chora psychicznie, ktora nie otrzymuje wlasciwej pomocy :) Tez bede miala dziewczynke !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Storczyk i osa :)
Poród bedzie z tatusiem, nie chcę być tam sama z tymi babami, które pracują tam za kare :) A córka będzie Jagoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Icy Moon
Bede miala cesarke. Mala sie bardzo zle ustawila i raczej nie ma szans na to ze sie odwroci...Bylam w szpitalu i powiedzieli ze w takim ulozeniu robia cesarke z procedury. Mam przyjechac jak sie akcja zacznie i na porodowce poczekac na anestezjologow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam tak przez cala ciaze ;) wariatkowo w domu ;)Porod jak najbardziez z mezem.Zawsze mozna na kogos napyskowac jak juz z bolu nie dajesz rady :P imion ci u nas pod dostatkiem ,wybor chyba zawieziemy na porodowke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Icy Moon
Jagoda, sliczne imie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Storczyk i osa :)
Dziękuje - jeśli chodzi o imie, niektórzy się krzywią i robią dziwne miny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qochanie
U nas sa typowane już dwa imiona będzie Jakub Robert albo Maria Katarzyna:) A rodze z mężem-niech patrzy czy mi go nie podmieniaja:) ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie wczoraj na jednym z topikow jakis zakompleksiony palant zasugerowal ze imie mojej starszej corki pasuje do taniej dziwki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qochanie
Mój synus sam sobie imię wybrał a jak lekarz się pomylił i będzie cora to po naszych babciach:) Moja babcia jak usłyszała to się bardzo ucieszyła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja po babci nie dalabym imienia ale to tylko dlatego ,ze te imiona sa fatalne ;) Robert mi sie podoba.A kubusiow ostatnio slysze bardzo duzo moze dlatego,ze tez ladne imie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qochanie
U nas na pierwsze będzie Jakub na drugie Robert:) Zaczęło być głośno o imieniu jak je wybraliśmy. Tzn zaczęliśmy na nie pewnie zwracać uwagę:) ale skoro dał o sobie znać w dniu meczu polski to co mu będę w paradę wchodzić:) he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qochanie
My już się przyzwyczailiśmy:) Ale może w 2013 roku ludzie zmienia modę:) a po przemyśleniu wszystkich imion te nam się najbardziej podobają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qochanie
ma się podobać rodzicom a nie znajomym:) takie jest moje zdanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak bym miala brac pod uwage gusta i opinie znajomych to pewnie corka miala by na imie Julia,Nikola albo olivka.Nic do tych imion nie mam ale to jest istna plaga jakas!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qochanie
A też tak macie że wstajecie prawie z zegarkiem w ręku co 2 godziny w nocy siusiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Icy Moon
Nie az tak :) Wstaje w nocy do ubikacji dwa razy, ale za to mam zgage, refluks i wymiotuje. To przez to ze mala trzyma mi glowe miedzy przepona a zoladkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Icy Moon
A tez Wam tak brykaja dzieciaki? Ja wstalam dzisiaj o drugiej...wtedy zaczal sie aerobic w moim brzuchu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mala cie sie nie odwrocila ? Ja nie spalam pol nocy :( Tance jak na jakiejs imprezie ;)ten egzemplarzjest wyjatkowo ruchliwy.Tez na razie mam jej glowe gdzies miedzy zoladkiem a watroba ;) i nie daj boze schyle sie po jedzeniu...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qochanie
Ja mam przeważnie balety w brzuchu przed zaśnięciem:) można się przyzwyczaić:) w nocy jak wstaje do ubikacji też czuje jak kopie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qochanie
A pracujecie? Ja od samego początku L4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Icy Moon
Ja tez nie :) Nienawidzilam swojej pracy a ciaza to byl impuls do tego zeby sie zwolnic. Przez lata mialam problemy z zajsciem w ciaze wiec stwierdzilismy ze lepiej zebym siedziala cala ciaze w domu bo dziecko jedyne a prace jeszcze beda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pierwszej ciazy tez zrezygnowalam z pracy.Pewnie i tak wczesniej czy pozniej by mnie zwolnili za spanie w pracy ;)Przespalam doslownie 3 miesiace ;) W tej ciazy nie spalam tak duzo ale za to przesiedzialam 3 tygodnie z glowa w sedesie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×