Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kinkietka

Co z tym zrobić? co myśleć?

Polecane posty

Mam problem ... Opiszę Wam moja sytuację i prosze powiedzcie mi co mam z tym zrobić, bo sama nie potrafie podjąć jakiejkolwiek decyzji. Chodzi o chłopaka, którego poznałam w maju tego roku.... na początku spotkalismy się 3 razy, po czym on wyjechał na 4 miesiące za granice do pracy. Utrzymywaliśmy kontakt telefoniczny, smsowy, mailowy. Codziennie od maja do wrzesnia bylo setki smsów. Czułam, ze mu zależy... Wrócił we wrześniu, spotykalismy się... i nadal czułam, że mu zalęzy...jednak od jakiegos miesiąca, nadal utrzymujemy kontakty, jednak nie spotykamy sie osobiscie. On pracuje i wymysla różne historie, ze nie ma czasu na spotkanie. Nakrylam go raz na klamstwie...bo napisał mi, że kończy prace po 17. a tak naprawdę kończy o 15. Wymysla, że ma mnóstwo dodatkowych zajęć, ze ma angielski, ze zakupy itd. Dodam, ze oklamal mnie teraz drugi raz odnosnie konczenia pracy. Znow napisal ze skonczyl o 17, gdzie widziałam go , jak o 15,30 wchodzil do domu. Co zrobic z tym fantem? Prosze pomózcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość satanisstka
Może zniechęcił sie z jakiegoś powodu? Nie mam pojęcia, ale ja mam dosc podobna sytuacje i tez nie wiem co spowodowało taka zmiane. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ljrwyh
Robi Ciebie w bambuko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fatooo
Po prostu chłopak nie jest juz toba zainteresowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość budzynskazofija
Nie chce spotykac sie z toba, a za miekki jest, zeby ci to powiedziec wprost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raczej przestałaś go
interesować i facet unikając cię chce żebyś ty sama przestała do niego pisać i dzwonić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie piszę pierwsza... to on zawsze pisze,jak sie mam? co słychać?co robię? baaa nawet pyta sie czy go ''jeszcze lubię'' i pisze, ze mnie przytula.... więc w ogole go nie rozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może ktoś jeszcze cos napisze? chyba potrzebuje mocnych argumentów... bo nie da sie tak po prostu zapomnieć i olać totalnie. Pomimo, ze sie nie odzywam...jest mi z tym zle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coz :-( Ja tez uwazam, ze nie jest juz zainteresowany Toba.A nie jest na tyle odwazny , by wprost to powiedziec. Probuje unikow , myslac moze ze samo rozejdzie sie po kosciach.Ja bym dala sobie spokoj . Przykro mi :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce sie z Tobą spotkać. Nie ma jaj, zeby Ci to wprost powiedzieć. Sama tez czasami tak kręce, ale w końcu zbieram sie na odwagę i mówię pa. Zapomniec ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×