Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kaśka zapytajka

znikajaca 2 kreska;(

Polecane posty

Gość gość
dziś robiłam test i również na początku die ale bardzo słaba a po 5 min 1. Staramy się z mężem od miesięcy, jestem naprawdę dobrej myśli i pełna nadziei, oby się udało..;)

Gość Gość

Hej dziewczyny przed wczoraj robiłam test i wyszły dwie kreski z czego testowa bledsza od kontrolnej po godzinie ta kreska testowa zniknela robiłam test również na drugi dzień rano i ta sama sytuacja a jak robilam dzis to wynik wyszedł negatywny. Co to może znaczyć? 

Gość Gość 18
Dnia 8.01.2018 o 14:07, Gość gość napisał:

U mnie wczoraj cień drugiej kreski a dziś wyrazniejsza ale znikła. Klara

Miałam dziś to samo

Gość Tyrada

Rano w moczu masz więcej hcg niż po południu. Popołudniowe i wieczorne testy nie wychodzą przez kilka pierwszych dni. 

Test nie może się mylic w te str - że pojawia się kreski a Ty nie jesteś w ciąży (może w drugą).

Jest jeszcze malutka możliwość że ciąża obumarla i poziom hcg zamiast wzrastać spada, ale nie myśl o tym, zrelaksuj się i siknij znowu rano;)  jeśli obumarla, to znaczy że dzieciątko moglo być chore i natura zadziałała. 

Gość Daria

Ja testowałam już dwa razy ;( i nic z tego, ale nie poddaje się, wspiera mnie mąż i sama robię wszystko by się udało, zwolniłam tempo, zdrowo się odżywiam no i kontroluje dni płodne cyfrowo komputerem owulacyjnym, za tydzień kolejne testowanie lub @

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować