Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Słoneczny_____

Mam 27 lat...jak poznac starsza kobiete ok 40?

Polecane posty

Gość dobry wieczór :)
bardzo trafnie to ująłeś :) jeśli spowodujesz, że na samą myśl będzie mi się robić gorąco to oczywiście opiszę Ci na gg jak bardzo jestem rozpalona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry wieczór :)
ja mam pralkę :) ale skoro lubisz to dlaczego dziwne :) słoneczny ? uciekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry wieczór :)
reklamujesz się jak kukurydza z Pudliszek :P dobranoc słoneczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry wieczór :)
muszę iść spać rano no do pracy przecież :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry wieczór :)
przecież wiem gdzie Cię znaleźć, zostawiłeś ślady :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry wieczór :)
idę idę jeśli będziesz miał chęć na rozmowę to mnie zawołaj :P wpadnę posłuchać co do mnie mówisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry wieczór :)
słoneczny dorośnij :P majtki Ci wirtualnie zostawiam :) może być ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry wieczór :)
muszę się przespać, narażasz mnie na kłopoty, prosząc żebym została - to nie świadczy o Tobie dobrze :) koniec lekcji pierwszej dzieciaku :P przytul się do prezentu :) do usłyszenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczny, Ciebie się nie da czytać. Zachowujesz się jak desperat, który próbuje swoją pierwszą dupę na żywo zobaczyć. Nie masz nic ciekawego do powiedzenia, ciągle błagasz o kontakt na priv. Tak to nie dostaniesz niczego od żadnej kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liżę lody
Antonina ! Lepiej pogadać o głupotach i porządnym seksie,jak szukać kogoś do przytulania.Każdy z nas ma (chyba) kogoś do tego w swoim domu i tu nam pozostało trochę pofantazjować,dodać trochę ognia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jeśli pogadać o seksie, to z mężczyzną, który jest w stanie cokolwiek napisać na forum :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liżę lody
To pisz o tym co chciała byś wiedzieć ? :) Mogę Ci opisać wczorajsze minetki dla odmiany by nie popaść w znudzenie.Często wymyślamy coś nowego lub starego co nam pasuje.W dni wolne szalejemy prawie cały dzień z przerwami na posiłek.Miała na sobie,jak zwykle nylonowe pończoszki,a pod spódnicą nic,wie że to na mnie działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poniedziałek:)
Antonina :) nawet jeśli nie mijasz się z prawdą ? po co to mówisz? lubisz pokazywać ludziom, że coś Ci się nie podoba ? Ok, ale nie sądzę, żeby Twoje zdanie, akurat wszystkich interesowało ;) Jak to jest, że ludzie przychodzą tylko po to żeby komuś wytknąć ? To jest forum i słoneczny może sobie być zdesperowany heh ;) nie dokładaj mu dodatkowo :) Chyba, że to jakaś forma zwrócenia na siebie uwagi, to przepraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liżę lody, nie bardzo mnie to interesuje. Ale na pewno znajdzie się jakaś zainteresowana Twoimi opowiadaniami :-) Poniedziałek, nie interesuje mnie, co interesuje innych. Nikt nie musi mnie czytać, tym bardziej, że wypowiadam się tu rzadko i nikomu raczej nie rzucam się w oczy :-) I oczywiście, Słoneczny może sobie być zdesperowany. Nic mi do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liżę lody
To co Cię interesuje ? Zabierasz głos,a tak to w ogóle nie masz ochoty czymś się zainteresować.Nie marnuj sobie czasu na darmo.Udawać tu możesz ile chcesz,nikt Ci w mordę nie da za te durne wywody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pozwolisz, że to ja będę decydować czym się zainteresuję? Dlaczego sądzisz, że pierwszy lepszy post o minecie mnie podnieci? Jestem w stanie się zabawić, ale tylko jeśli mnie coś lub ktoś zainteresuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liżę lody
Antonina ! Wkurzasz,a potem się tłumaczysz.Pytałem o czym chciała byś popisać.Może nie podniesie Ci ciśnienia lizanie c..y to wtedy co.Miałaś kiedyś porządnie wylizaną ? Może Cię to odrzuca.Napisz co ty takiego lubisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze. Napisze co mnie podnieca. Podnieca mnie silny i agresywny samiec. Taki, który spojrzy na mnie raz i już mam miękkie nogi. Taki, który bierze co chce, nie pyta, nie przyjmuje odmowy. Brutalny, męski i dojrzały. I nieważne czy zrobi minetę, czy wepchnie mi kutasa w usta i każe obciągać. Cokolwiek co zrobi taki mężczyzna sprawia, że momentalnie robię się wilgotna. To mnie właśnie podnieca :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfdsf
liże lody...Ciekawy nick jak na faceta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liżę lody
Antonina :) Napiszę z moich przeżyć jedną z sytuacji.Moja często chodzi po mieszkaniu w pończochach,butach na wysokim obcasie i bez majtek.Wie,że to mnie kręci.Piękne ma nogi,a w dodatku tak odziane.Obserwuję ją w kuchni zawsze i nieraz nie mogę wyrobić.Kutas aż kipi by zasadzić po gardło :) i więc następuje atak :) spódniczka w górę nie patrzę czy ma mokro czy nie.Wciskam na siłę,rękami trzymam biodra by się nie wysuwała dupa.Pierwsze pchnięcie spotyka się z oporem,drugie przy pomocy ręki rozsuwam wargi i włazi do końca,słyszę,że syknęła z rozkosz.Stoi palicą i prawie ją unoszę .Pomimo obcasów staje na palcach sądząc,że nie dobiję do końca,łydki i uda naprężone jej na maksa co jeszcze bardziej mnie podnieca.Wkładam dziesiątki razy,leży już brzuchem na stole i jęczy.Sciskam biodra,ciągnę pas do pończoch prawie rozrywając.Czuję ciepło w małym,aż wystrzela w ci..pę do końca.Wyciągając wylatuje część na ziemię ładunku,a za chwilę widać,jak wycieka biała wydzielina po jej łydach.Leży tak pojękując jeszcze dłuższy czas.Mój jeszcze stoi i pulsuje w rytm bicia serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×