Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Słoneczny_____

Mam 27 lat...jak poznac starsza kobiete ok 40?

Polecane posty

Sprawdzam twą pamięć i zainteresowanie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponieważ j boję się rozmowy prywatnej z tobą. Jeszcze mnie weźmiesz i zdominujesz. Zniewolisz i potraktujesz z góry. Tego się bardzo, ale to bardzo boję. Sam rozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko tutaj. Rozszyfrowałeś mnie jako pierwszy. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cyber seks jest moim kręgosłupem. Co ja biedny żuk zrobię? No co? Umiesz mi odpowiedzieć Słoneczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co..nie chce mis ie pisac takich bzdur..nie wiem co to jest A 03 czy co tam napisalas.. jesli chcesz to mozemy porozmawiac powaznie jesli nie to..pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcę ci powiedzieć przez to Słoneczny, że jestem nie do zdobycia, ot co. Nietypowa, niedzisiejsza, archaiczna wręcz. Stary rupieć znaczy się. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem ale nie dzisiejsza to nie znaczy, ze nie do zdobycia.... po prostu nie wyjdziesz nigdzie po za to forum:) bo cos musi byc z Toba nie tak...nie chcialem byc nie mily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakończmy tę farsę wobec tego. Skoro nie rozumiesz prostych przekazów, to co ja mogę? Słoneczny podchodzę cię, podpowiadam a ty jak w ścianę. No ja cie proszę, obudź się i róóchaj jak facet! Sorry za szczerość, ale mam dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, moge zaraz przyjechac do Ciebie i tak wyruchac, ze sasiedzi podnieca sie odglosami... zrozum...nie kreci mnie sex na forum czy inny cyber

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie kręci słowo najpierw. A jak uznam, że godny chłop funta kłaków, to go do siebie dopuszczam. A jak nie ma iskry to nie ma chóója w ciippie za przeproszeniem! O! Kóórwa jego mać, o! Idę się przejść boś mnie zdenerwował!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zdenerwowalem tylko napisalem prawde, nie klam ze najpierw musisz popisac, ze cos tam....jestes nie realna i tyle....szkoda bo jestes fajna kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Androgen,tyś
chwiejny jak chorągiewka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dojrzala Zołza
Spierdalaj z tąd słoneczny wszędzie się wpierdalasz do każdego tematu o 40stkach i zakładasz swoje nowe pojebało cie poszukaj sobie naiwnej 16 zruchaj ją ulżysz se i po kłopocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś koniowalem
Wiem że ten temat ty założyłeś i chyba wyraznie napisałam że wpierdalasz się w tematy i ZAKŁADASZ NOWE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry wieczór :)
widzę, że zamieszanie się zrobiło :) słoneczny wybacz ale przeciągnęło się trochę :P czym tak zbulwersowałeś Panie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×