Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zamykaczka tematów

Ten Facebook to porażka.

Polecane posty

Gość jak tak dalej pójdzie
Ostatnio usunąłem konto, po tygodniu rzeczywiście zniknęło :O ale linki bezpośrednie do mich zdjęć nadal działają :O Jednak babcia miała racje, nie wolno ufać żydom :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ____Luna
whedif - wlasnie, ze czasem lepiej nie wiedziec :D Bo moze kazdy ma jakies 'halo', ktore nam ciezko akceptowac, tylko to przed nami ukrywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycja 567
a ja uwazam, ze kazdy czlowiek jest nienormalny nieumiejetnosc przyznania tego przed samym soba, ze sie jest zalosnym kretynem, czyni z nas jeszcze bardziej zalosnych kretynow co was to obchodzi co oni robia ? zajmijcie sie swoim zyciem. Co nudne to wasze zycie, ze trzeba sobie zalozyc temat, do obgadania kogos, by poczuc sie troche lepszym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uważam ze lepiej zmienić znajomych... ja tam na FB nie mam bzdetów od innych...mam tylko jedna kuzynkę która spisuje wszystko co jej sie przytrafi ale i to jest spoko bo jest z kogo sie pośmiać w rodzinnym kręgu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małagocha
fejs sam w sobie nie, to ludzie są porażką:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam nic z tego FB nie kumam
nigdy tam nie byłem, nawet nie wiem jak to działa, konta na NK tez nigdy nie miałem,a żeby było śmieszniej jestem INFORMATYKIEM. :-) pracuje w zawodzie. :-P Jak mam dobrych znajomych i chcę sie kontaktować to dzwonię, po to mam telefon. Wszystkie te Wasze argumenty "za" są dal mnie śmieszne. Generalnie gdybyście wiedzieli jaką robia z Was kasę właściciele FB, jak sprzedajecie swoje życie to byście ngdy tam konta nie założyli. Tak więc nie wiem jak działa FB, ale wiem jak działają jego właściciele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia7770
Facebook jest fajny , ale tylko jak korzysta się z bot do Facebook i ma się znacznie większe możliwości niż inni użytkownicy :D Ja korzystam z Fb Adder i zabawa jest przednia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd masz hack do facbooka ? Ja szukałem i nigdzie nie mogłem znaleźć :/ Co można robić na tym programie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia7770
Program można pobrać tutaj: http://file-share365.com/tli1bxe/5/1804 , długo szukałam na zagranicznych forach i jedna dobra duszyczka specjalnie dla mnie wrzuciła na serwer. A bot jest bardzo ciekawy, można czytać wiadomości innych użytkowników facebook czy patrzyć kto nas podglądał. Program Funkcji ma znacznie więcej, teraz z Fb Adder korzystanie z facebooka to przyjemność hihihih :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iSZPILKI
Dziewczyny! Jako redaktor portalu iSZPILKI serdecznie Was wszystkie i każdą z osobna zapraszam do udziału w konkursie facebookowym: https://www.facebook.com/iszpilki Wystarczy napisać od siebie dosłownie dwa zdania, by wygrać nagrody, o które starałam się dla Was od miesięcy. Serdecznie zapraszam, bo wiem, że warto. Tym bardziej, że niewiele osób wzięło w nim udział do tej pory! :) Powodzenia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ini

Tak dokładnie Facebook to porażka i jeszcze nie brakuje ludzi kabli którzy donoszą że strona nie Twoja itp. Przez co blokują Ci konto. Zawiodłam się na tym portalu!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 15.12.2012 o 07:00, Gość zamykaczka tematów napisał:

Dodam że moi znajomi to nie gówniarze w wieku lat 15 tylko większość w granicach 25-35 kolejny syf a'la nasza klasa. też macie takich znajomych??

Ja mam normalnych znajomych, nie to co ty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×