Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grzeczna dziewczynkaaaa

przez to forum nabylam się depresji

Polecane posty

Gość grzeczna dziewczynkaaaa

Serio, od kiedy tu wchodze jestem zupelnie inna dziewczyna....hmm moze wiecie dlaczego to tak na mnie dziala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzeczna dziewczynkaaaa
Przez to forum również nabylam się anoreksji bulimicznej oraz stracilam kontakt z rzeczywistoscia, czuje się jak wariatka...czy ja oszalalam? Mam powiedziec psychiatrze że to wszystko przez jakies male glupie forum internetowe? Boje się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koi koi koi
ja odkąd tu wchodzę to mam ogromne kompleksy i boję się związków po tych historiach o zdradach, porzuceniach i innych głupotach, tyle że ja się nie leczę psychiatrycznie :o powiedz, skoro i tak się leczysz to nie masz się czym przejmować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barana Krowa.
ja zaś zaczęłam unikać ludzi, bo wydaje mi się że wszyscy są wredni i fałszywi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkakasiullka
nic się cykaj i nie czytaj tego forum po prostu:) nie martw się 65 procent ludzi którzy się tu wypowiadają nie mają pojęcia o cym mowią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzeczna dziewczynkaaaa
szkoda tylko, że odkąd tu wchodzę nie "nabyłam się" ani odrobiny umiejętności korzystania z języka ojczystego. No, ale jak widać po tym co piszę jestem debilem i nieukiem, chociaż maskuję się maską tzw. dyslektyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkakasiullka
co ty mówisz popadasz w nie dowartościowanie się jestem pewna że nie masz problemów psychcznych dont worry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzeczna dziewczynkaaaa
Barana krowa - tak, tak- dokladnie! Oni wszyscy, Ci ludzie ktorych unikam mysla że jestem taka cicha, skryta i zamknieta a wcale tak nie jest, ja po prostu nie bede nikomu się zwierzac że swojej prywatnosci...niektorzy chcieliby zbyt wiele wiedziec i przeraza mnie wizja rozmowy z kimkolwiek już wole udawac wariatke chociaż moze już nie musze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkakasiullka
masz kompletnie błędne spojrzenie na świat ja tam wolę na wszystko patrzyć optymistycznie spróbój!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzeczna dziewczynkaaaa
Optymizm dla mnie nie istnieje, poza tym jak mam zmienic swoje poglady, wizje ktore sama sobie stworzylam przez dotychczasowe lata tak z dnia na dzien? To nierealne, wybacz. Pozostaje mi tylko zakopac się w jakiejs duzej piaskownicy Albo....no wiecie co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DDDziwnnna
ja też wszyscy to kłamcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DDDziwnnna
zgłoś się do specjalisty naprawdę trochę mmnie przerażasz to nie jest rozwiązanie!!! co ty robisz ogranij się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzeczna dziewczynkaaaa
Nie zglosze się do specjalisty bo wtedy wiedział by zbyt wiele a pozniej wykorzystałby do swoich naukowych celow, nie , nie nie chcę być krolikiem doswiadczalnym... Na dzien dziejszy nie mam innej perspektywy...ale moze ktos inny ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilixxx
Grzeczna Dziewczynka,wiesz..tak czytam Twoje zdania i wnioskuję,że jesteś niezmiernie delikatna,ale też bardzo inteligentna.Może to złudzenie,ale tak to czuję.I wiesz...nie jesteś samotna w swoich odczuciach. Podaję Ci rękę.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pobudzony do działania
A mnie to forum rozwinęło umysłowo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OkkOOkkOOkkOOO12345678
posłuchaj specjalista ma mnóstwo takich ludzi jak ty z problemami on ma zawód jak każdy i po godzinach nie knuje planów jak by to na ciebie naskoczyć.Wiadomo,że na świecie zawsze będą ludzie Źli i gorsi ale są też ludzie życzliwi uwierz mi naprawdę to forum nie miało by przyszłości gdyby nie opisywali ty tych,,złych" ludzIi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzeczna dziewczynkaaaa
Emilixxx, w takim razie bardzo mi milo iż ktos mysli podobnie...już myslalam że jestem z tym mysleniem kompletnie samotna. Coz, wnioskowac ci nie zabronie..natomiast osobiscie uwazam że jestem glupia, pozbawiona uczuc zimna suka.... Moze i jestem delikatna ale swietnie to ukrywam w tym ochydnym swiecie ale brawo dla ciebie za spostrzegawczosc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzeczna dziewczynkaaaa
Specjalista, specjalista.....tak, niewatpliwie ma on też swoje zycie prywatne i nie rozmysla o moim jakze dziwnym przypadku po godzinach. Jestem za glupia żeby to zrozumieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilixxx
Ukrywasz to,nie tylko dlatego,że tak prościej,łatwiej,może robisz to tak jak ja ,dlatego ,że subtelność i delikatność nie są już w cenie.Wiekszą siłę "rażenia" mają chyba osoby twarde, bezwzględne,pozbawione empatii.Zauważ,że takich kobiet jest coraz więcej. Zimną suką nie jesteś.Twoje dylematy o tym świadczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OkkOOkkOOkkOOO12345678
masz bardzo niskie poczucie własnej wartości wiesz nie jesteśgłupia to już coś że tu o swoim problemie napisałaś ponawiam apel zgłoś sie do specjalisty z resztą psychoterapeuta jest na topie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyno gwałce cię
Dobrze że masz depresję. Brzydale niech siedzą w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×