Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cała prawda i tylko prawda!

Dramatycznie dużo rozwodów. To przez zdrady kobiet?

Polecane posty

Gość gość
gość dziś masz rację ale to margines i ułamek facetów-wiecznych chłopców, Wiesz z facetami to jak z wędkarzami większość po prostu się chwali ,znam ten sposób i na 100% większość to przechwałki oj ileż ja znam takich opowieści he he o zaliczeniu sa tacy co mieli kilkadziesiąt kobiet według opowiesci a tak naprawdę moze 1-2 lub wcale ,naprawdę znikoma cześć facetów to naprawdę babiarze i zaliczają , męska fantazja . U kobiet to działa odwrotnie o tyle co faceci zawyzają to one zaniżają do granic ąż sie pogubią absurdu , z mojej historii na zjeździe absolwentów spotkałem swoją dawną dziewczynę teraz kobietę było dużo wspomnień i tez tematy związane z nami np ze byłem jej pierwszym (co mi pamięć wróciło ) i po którym tam drinku powiedziałem hola ale nie byłem pierwszym sama mówiłaś że miałas kogoś wczesniej o ile pamiec mnie nie myli , na to ona z usmiechem nadal jesteś pamietliwy ale chyba dorosłeś i poznałeś na tyle życie i kobiety by nie czepiać się szczegółów ha ha był niezły ubaw i przyznałem jej racje kobiety tak mają zawsze ten pierwszy jest ten ostatni lub ten z kim akurat się spotkała , niby paradoks ale ja myślę że to lata doświadczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wszyscy dobrze się dobierają albo za wczeście się pobierają żenią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i dobrze. Rozwód to dobra decyzja. Chwilę jest cieżko ale później zaczyna się wszystko od nowa. Polecam zwłaszcza gdy żyjecie z alkoholikiem, hazardzistą lub gościem który zdradza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To przez seks przedmałzeński roziazlosc seksualna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś no tak masz rację , oj znam takich co chleją przez kobietę i jej gierki lub zdrady baba szaleje a chłop chleje bo dureń nie umie pogonic taką bo za bardzo kocha i wpadł w bagno i znam takich co stoczyli sie na dno tak że nie mędrkuj i nie przytaczaj tu patologi bo i wśród kobiet jej pełno już nawet macierzyństwo wam zbrzydło i potraficie sie znecać nad dziecmi ,chcesz przykłady ? chyba nie trzeba i niechce ich dawać bo sa i wspaniałe kobiety a rozwód to zawsze porażka i dla kobiety i dla mężczyzny . ale co ja będę wam tłumaczył WYMIANA na nowszy model jest kull i na topie a co po co pracować jak można leniuchować najlepiej załatwić faceta na cacy bo w kolejce pełno jeleni . ha tylko coraz bardziej ich brakuje już zmądrzeli niechcą sie żenić bo poco nie warto szukac tej porzadnej w tłumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×