Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ktosssssssssssssssssssssssss

@ po porodzie

Polecane posty

Gość ktosssssssssssssssssssssssss

Jestem 8 miesiecy po porodzie i nie mam jeszcze okresu, karmie piersia. Powinnam juz isc do lekarza? poczekac jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble bla blo
a ja jestem 4 m-ce po porodzie i juz miałam 2 razy i tez karmie piersią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolweta
nawet do 3 lat może nie być przy karmieniu piersią, tak mi ostatnio gin mówił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem dokładnie 6 miesięcy po i nie mam dalej... Byłam ostatnio u gina i powiedział że ok, dopuki się karmi może nie być... karmię jeszcze ddość intensywnie ( kilka razy w nocy i kilka razy w dzień... ) Starszego synka karmiłam 8 miesięcy a okres dostałam 4,5 miesiąca pi porodzie - ale on szybko przestał jeść w nocy, może dlatego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolweta
tylko pamiętacie, że to że nie ma okresu nie znaczy że nie ma owulacji, w ciąży zajść można ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggh
ja okres dostalam 2 miesiace po porodzie, piersia karmilam 10mies, kazdy organizm jest inny jednak ja 2 mies po porodzie zalozyla sbie wkladke bo na razie drugiego dziecka nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owulacji nie było jeszcze - mierze sobię temperaturkę, a niedawno założyłam wkładkę więc ciąża prawdopodobna na mniej niż 0,1%:) Ale to racja - może okresu nie być ale za to dwie kreski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolweta
hmmm właściwie to nie wiem, czy to ile się karmi wpływa na to kiedy pojawi się okres...ja jestem ponad 2 miesiące po porodzie, ciekawe kiedy u mnie się pojawi. ale nie ma co się martwić, bo jak pisałam nawet zdarza się, że do 3 lat nie ma, podobno najczęściej jest do roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×