Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jestem w szoku!

Proszę o radę

Polecane posty

Gość jestem w szoku!

Mój kochany chłopak ostatnio jak braliśmy razem prysznic kazał mi klęknąć przed sobą i zamknąć oczy. Po chwili poczułam ciepły strumień na twarzy. Gdy otworzyłam oczy okazało się, że on na mnie szczy. Zamurowało mnie! Od wczoraj ze sobą nie rozmawiamy. Nie wiem czy mam od niego odejść, czy co? Bo oprócz tego małego incydentu to on jest całkiem normalny, czuły i opiekuńczy. Doradźcie proszę co mam robić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz co coco
jak zaśnie posadź w nocy na niego klocka i odejdź od niego raz na zawsze pozdrawiam ps. głupia jesteś, że pytasz o coś tak banalnego - to całkowity brak poszanowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem w szoku!
proszę bądźcie poważni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem w szoku!
ja jestem poważną prowokacją!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie martw sie
to sie jakos nawet nazywa -takie sikanie na druga osobe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem w szoku!
Bo ogólnie on jest dobrym człowiekiem, chodzimy razem na WOŚP i dajemy na chore dzieci. W ogóle to on jest bardzo opiekuńczy, mogę się do niego zwrócić z każdym problemem. Zawsze ma dla mnie czas. W może on po prostu chciał być taki bardziej trendy w tych sprawach i wprowadzić coś nowego. Może to ja jestem zacofana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alfa ...
Przyznaj szczerze że Ci się spodobało..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem w szoku!
Właśnie, że mi się nie podobało, ale robiłam dobrą minę do złej gry. Pewnie powiecie, że powinnam dać mu po mordzie, trzasnąć drzwiami i nigdy więcej się z nim nie spotykać. Ale to nie jest takie proste. Jestem z nim już od 6 lat, od 4 lat wynajmujemy razem kawalerkę, pochodzimy z jednej miejscowości, mamy wspólnych znajomych. Nie mogę tak po prostu od niego odejść. O Boże, jakie to wszystko skomplikowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem w szoku!
Właśnie, że nie. W sumie to udajemy oboje, że nic się nie wydarzyło, ale w głębi serca pozostaje taki wielki niesmak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhj
no właśnie przeprosił cię? jaka jego była reakcja? może chciał spróbować czegoś nowego, ylko niefortunnie do tego źle się zabrał i nie zapytał. znasz swojego faceta,czy zrobił to słośliwie jakoś czy widziałaś raczej że go to podniecało, jeżeli wynikało to tylko z jego chęci na nowe doświadczenia, to porozmawiaj z nim, po tylu latach, to nawet powinniście, i od razu powiedz że ci to nie odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssdaaaaaa
spuszcza sie też na twarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhj
Porozmawiaj z nim, przełąm tą sytuację. Jeśli widzisz ze w jakiś sposób załuje i też mu nie zręcznie, zapytaj co to miało dla niego być, powiedz że nic się nie stało, ale nie chcesz tego więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem w szoku!
Ogólnie to on chyba myślał, że zrobi mi tym miłą niespodziankę i, że się z tego ucieszę. Widziałam w jego oczach wielkie rozczarowanie, jak zobaczył, że nie jestem jakoś specjalnie zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alfa ...
W odwecie zrób kupę na Niego jak śpi. Będzie remis z lekką przewaga dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhj
nie wiem jaka byłaś dotychczas otwarta na nowe doświadczenia, widocznie myślał że zrozumiesz i ci się spodoba, wyjaśnij, szkoda żeby to psuło jakoś relację między wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz co coco
Ty to masz problem tym tematem zbłaźniłaś się totalnie wybacz, ale sprawa jest dość oczywista skoro tego nie pojmujesz to naprawdę jesteś głupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem w szoku!
Postaram się o tym z nim jutro porozmawiać. Teraz poszedł na piwo z kumplami. Mam tylko taką cichą nadzieję, że on z nimi na ten temat nie rozmawia lub co gorsza się tym nie chwali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alfa ...
Nie wiem czy się chwali czy nie Ale chyba był temat tutaj że gość naszczał na swoją pannę i była zaskoczona, może to nie o Tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×