Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość skonddddddd??

Skąd ludzie mają kase na drogie BMW, Audi, Mercedesy ? Kto mi powie?

Polecane posty

Gość gość
Ja mama kupiłam synowi Audi A4 i opłacam wsztdtko w dodatku,ubezpieczenie,paliwo,podatek drogowy,wszelkie wymiany w aucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie stawiaja w zyciu na rozne priorytety. W Polsce jednym z najwazniejszych atrybutow jest samochod. Ludzie codziennie jedza g..... z dyskontow , najtansze mieso ze smierdzacych kurczakow, wyroby seropodobne, ale jezdza "lepszymi" samochodami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wszystkie pojazdy które widzisz na ulicach są kupowane za gotówkę. Spora ich część jest wzięta w leasing lub wypożyczona. Ja 2 miesiące temu wypożyczyłam na weekend Audi RS3 z www.bexclusive.pl. Jeśli ktoś z Was szuka przestronnego pojazdu z mocnym silnikiem to jak najbardziej polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XDD

2 tys. za noc, 500zł. za godzinę i też byś miała na BMW, oczywiście przy odpowiedniej aparycji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc.

Znam takich co chcieli pokazać przed innymi, by sąsiedzi mi zazdrościli wzieli auto w leasing, raty 5000 mies. zł i nie dali rady spłacić. Auto m zabra l dług został. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tola

Myśle że dużo jest kombinatorów i rzeczywiście przykro mi patrzyć jak człowiek uczciwie pracujący klepie biede,zdobyłam wykształcenie ,bo mówiono że będe żyć lepiej ,a tu klops ,znajomi którzy nie zdobyli żadnego wykształcenia i nie napracowali sie zbytnio żyją jak królowie i pomiatają wszystkimi naokoło,ciężko jest żyć w tym kraju ludziom uczciwym ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziomek

To proste. Ze stałej pracy ma średnią krajową. Żona liczy domowy budżet, opiekuje się dziećmi i gotuje. Nie palą, piją okazjonalnie, więc odkładają miesięcznie jakieś pieniądze. Jak trafi się jakaś ekstra fucha, to odkładają. Zakupy robią na promocjach i z autem podobnie.

Jeśli prowdzą działalność do tego dochodzi jeszcze opcja leasingu itp.

Znam wiele rodzin, które żyją oszczędniej niż ja singiel z 2 razy wiekszą wypłatą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Mają, bo uczciwie i ciężko pracują. 

Sa sprytnie i wiedzą na co jest popyt. 

Nie siedzą i sie nie uzalaja nad sobą w internecie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×