Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cirrusik

dostałam pracę ale...

Polecane posty

Gość cirrusik

Witam! W Piątek widziałam ogłoszenie w mięsnym że przyjmą sprzedawcę. Poszłam, zapytałam okej chcą mnie przyjąć, ale muszę się dostosować do pewnych zasad: 1) przez pierwsze 2 tygodnie muszę pracować od 6-20 aby się nauczyć jak wygląda cały dzień w rzeźniku 2) przez pierwsze 2 tygodnie podpisuję umowę o dzieło ale pieniążków nie dostanę bo nikt nikomu nie chce płacić za patrzenie się 3) przez pierwsze 2 tyg nie bedę miała ubezpieczenia zdrowotnego Po okresie próbnym mogą mnie zatrudnić na cały etat na umowę o pracę. Martwi mnie to że mogę być oszukana przez tę firmę. Szefowa powiedziała mi wprost, że jest bardzo duży przemiał pracowników, zastanawiam się więc, dlaczego ludzie tak szybko odchodzą. Zastanawiam się także nad okresem próbnym, tzn czy jest on realizowany zgodnie z prawem. Jestem zarejestrowana w urzędzie pracy jak podpiszę umowę o dzieło, muszę się wyrejestrować i automatycznie stracę ubezpieczenie a dodam że samotnie wychowuję córkę, zatem czy mogę się domagać od pracodawcy, aby okres próbny nie trwał w godzinach 6:00-20:00 tylko np. na zmianypo pół dnia na dzień? Mam wiele wątpliwości do tego w czwartek dochodzi mi pilnie wizyta u lekarza, której przegapić nie mogę. Zależy mi na stałej pracy ale czy czasem Ci ludzie nie chcą mnie wykorzystać, gdyż przed świętami jest duży nawał w sklepie mięsnym? Jak sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no skoro nie placa
ci za te dwa tygodnei patrzenia sie, to nie rob nic innego oprocz uczenia sie! nawet palcem nie kiwnij! jezeli nie masz niczego innego na oku a te dwa tygodnie wysiedzisz i tak w domu to chociaz zdobedziesz jakies doswiadczenie, kursy tez kosztuja a tu bedziesz miec za darmo; 2 tyg szybko zleci a mozesz miec szanse na parce na etat; wiec, jak mowie, jezeli i tak nie masz niczego innego do roboty to co ci szkodzi, ale tylko pod warunkiem, ze niczego za nich nie bedziesz robic. skoro nie placa ci za robote masz tylko patrzec, to sie tylko patrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cirrusik
Od stycznia jest możliwość opieki nad osobą starszą. Patrzeć mogę ale nie potrafię tak siedzieć i patrzeć i nic nie robić :) heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ererrtrtrt
to są jakies jaja, pewnie beda ci kazali cos robic, a potem cie i tak nie zatrudnią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwerty00000
jestem pewna, że od 6-20 nie będziesz tylko patrzeć... dadzą sprzątanie, od kiedy na próbnym jest tyle godzin? wejdz na stronę ispekcji pracy we właściwym woj. zadzwoń, zapytaj. swoją drogą - święta, nowy rok każda osoba się przyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zgadazj sie......
bedziesz darmowycm pracownikiem przez 2 tygodnie a i tak sie nie zatrudnia tylko poszukaja nastepnego frajera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cirrusik
chyba rzeczywiście się nie zgodzę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gienka ty to masz
absolutnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mam nadzieje ze to prowo , bo nik t normlany na takie cos nie idzie z kim chcesz dziecko na tyle godzin zostawic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cirrusik
Niestety nie prowo :/ zostanie z opiekunką ale i tak przed chwilą do mnie dzwonili że nie mam przychodzić bo jakieś kontrole mają... dziwne ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×