Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mikolajkaaaa

jaki prezent dla kuzynka w wieku 8 lat?

Polecane posty

Gość mikolajkaaaa

mam dość niski budżet ale chciałabym znaleźć coś fajnego co by go mogło naprawdę ucieszyć. tylko jest to dość trudne zadanie, bo od rodziców dostaje megawypasione prezenty (konsole, kamery komputery itd). Dużo gra w gry, interesuje się samochodami, piłką (fc barcelona), nie ma rodzeństwa więc gry planszówki odpadają raczej, kloców ma po uszy... :) Doradźcie błagam ! :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może jednak gra planszowa? Eurobiznes lu monopol ? W Święta sobie pogra z innymi dziećmi czy z wujkiem i nikomu nic się nie stanie jak zagra z dzieckiem ;) A tak zawsze można zaprosić kolegów i z nimi pograć lub weekend z rodzicami.Ja w każdym razie tak robiłam jak długo byłam jedynaczką :D A oprócz gry to może : album o jego drużynie piłkarskiej książka (może coś z magią ? fantastyką?) Polecam ksiązkę "Eragon" .Jak się jemu spodoba to niech rodzice dokupią pozostałe tomy :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikolajkaaaa
Dzieki :) Obejrzę sobie w księgarni tą książkę :) Tylko czy wszystkie dzieci lubią takie historie? co do gier to nie jestem pewna czy planszówka będzie ciekawa dla dziecka które całe dnie spędza przy xboxie... cieżkie czasy z tą technologią;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama taka sama
Poszukaj na necie gadżetów z drużyną mogą być koszulka,kubek, bluza, brelok czy inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może jakaś gra komputerowa związana z piłką? Coś w stylu goalunited ( www.dogry.pl/goalunited ) tylko na kompa? Chociaż jak znam życie to gier też pewnie ma już na pęczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FC Barcelona? Zegarek na ścianę do pokoju z logo drużyny (są na Allegro), do tego koszulka/bluza/piżama/pościel także z logo i dziecko będzie przeszczęśliwe. Wiem po siostrzeńcu męża. Ostatnio na urodziny kupiliśmy mu książkę z historią piłki nożnej, kiedy jak co się zaczęło i opisy najpopularniejszych drużyn, zawodników, lig. Ślęczał nad nią całą imprezę i później jak nie wiedział czegoś, kto gdzie gra, to też zaglądał do książki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamy identyczny problem, wiek ten sam, kibic FC barcelona i wszystko już ma;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma to jak klocki lego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
strój piłkarski, widziałam na allegro za 38 zł z przesyłką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarek1986

A dlaczego nie kupisz mu koszulki Barcelony, na przykład w trzecim komplecie, które zawsze mają bardzo zaskakujący wygląd? Ja chrześnikowi kupiłem juniorską koszulkę Barcy w sklepie 11teamsports. Dość tanio, szybka przesyłka i młody jest zadowolony :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×