Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wefww

poskie seriale są ponure, smutne bez estetyki

Polecane posty

Gość wefww

ponure brzydkie mordy. brzydkie wnętrza mieszkań, smutne postacie.. jak można to chciec oglądać? kiedys oglądałem kilka odcinków jakichs brazylijskich seriali i były ciekawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanda wstawka z kokardą
Tak to prawda polskie seriale są nudne i szare. Postacie się papierowe nie ma w nich tego ognia, wszyscy są ubrani jednakowo. Praktycznie są ugrzecznieni i nudni aż do obrzydzenia.Wnętrza to albo ikea albo wszystko wygląda tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vcnasl
Szara polska rzeczywistość :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie osobiście śmieszą seriale Polskiej Produkcji. Jedyny serial jaki robił na mnie wrażenie był "W Labiryncie" i "Matki żony i..... pierwsza seria. Mam tu na myśli opery mydlane. Na wszystkich stacjach jak czołówka, bohaterowie są praktycznie ci sami. Faktycznie jak patrzy się na serialowe mieszkanie to dominuje styl Ikea lub ta ogólna sterylność. Brak jest charakterystycznych bohaterów jak Alexis z Dynastii. Już bardziej podobają mi się wnętrza "Mody na sukces" mimo, że tam dominuje chamska sztuczność jak bohater wychodzi na dwór. Jeśli kręcą serial gdzie akcja rozgrywa się na wsi to robią to w sposób bardzo przerysowany. Nawet dobór mebli jest fatalny, które czasem zupełnie ze sobą nie współgrają. No cóż Polacy nie umieją kręcić seriali. Drugą tematyką jaką mamy jest woja lub powstania, kościół. Kopiowanie tytułów zachodnich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×