Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nielogotypowa

lubicie loga nike, puma, adidas itp?? co sadzicie o ubranych w ubrania z logami?

Polecane posty

Gość nielogotypowa

adidas, nike, puma a może lacoste?? nadruki na torbach, podkoszulkach, spodenkach, czapkach, rękawiczkach, bieliźnie, kurtkach, plecakach, butach. może sami lubicie loga na ubraniach?? albo tolerujecie tylko na wybranych rodzajach ubrań. mnie osobiście nie przeszkadzają na butach i plecakach. na reszcie niebardzo, przecież taki znaczek to nie jest żadna dekoracja. co sądzicie o fanach ubrań z logami?? czy logo uznajecie za dekoracje? czy to przynależność to jakiejś subkultury??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to przynależność do
drobnomieszczańskiego kiczu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to ciekawe bo ja zawsze
lubie logo nike, jest takie...eleganckie i estetyczne :) ale tak ogolnie to wqrza mnie to, ze ludzmi zaczynaja rzadzic marki :O wystarczy przeczytac byle ksiazke brytyjskiej pisarki, tam co 4 slowo to reklama jakiegos domu od ciuchow na firanach i serwetkach konczac :O i coraz mniej ludzie patrza jak jakichs ciuch wspolgra, jak kobieta jest ubrana ogolnie tylko od kogo ma sukienke, czyj plaszcz i jakie logo na torebce :O porazka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nielogotypowa
np. widze chłopaka na każdej częsci garderoby jakaś naszywka z logiem albo nadruk, czapka, kurtka, bluza, podkoszulek, rękawiczki, buty i skarpetki - jeszcze tylko na dzinsach nie widac i szaliku :) no i torba cała zadrukowana logiem. nie są to ubrania typowo sportowe tylko na ulice. dziewczyny podobnie... tylko raczej loga nie ma na tunice i leginsach... nie drażnie mnie to jakoś specjalnie ale dziwne to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nielogotypowa
przez wiele osób takie loga są uważane za lans i to w bardzo pozytywnych sensie, żeby miec jakiś prosty ciuch ale jak już jest narysowane logo to wspaniale "dekoracja"?? czy co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adidasowa76
Nie wszystkich stac na torebkę z Adidasa za 200 zł czy buty Pumy za 300 no soryy zazdrościcie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cloudder An
Każde logo jest estetyczne i zasadniczo należy uznać jego pomysłowość. Osoby takie,które obsesyjnie "kompletujące permanentnie na sobie" tego typu odzież[szczególnie sportową]to klasyczny dowód na zniewolenie ludzkich gustów określoną marką a także urojonym przeświadczeniem o tym,że takowy produkt stanowi instrument jakiejś nobilitacji społecznej.Być może stoi za tym nie tylko specyficzna estetyka tego typu ubrań ale i dosyć wygórowana cena w stosunku do jakości.Wygórowana nie oznacza,że wysoka bo są ubrania znacznie droższe ale jednak sygnalizująca stan pewnej płynności finansowej u danej osoby.Jest to jednak urojenie.Ubrania takie są nawet ładne.Ich projektanci potrafią zrobić naprawdę coś interesującego szczególnie w tzw limitowanych edycjach produktów typu "premium"ale ktoś kto używa odzieży sportowej na co dzień jako "outfitowej"uznając przy tym,że jej cena go w jakiś sposób czyni "kimś"po prostu zbłądził intelektualnie[estetycznie zresztą też].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nielogotypowa
hihi no nie stać mnie na torebke z reklamą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cloudder An
Ewidentnym tego przykładem jest jak wyżej-niejaka adidasowa76.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adidasowa76
Ubierajcie się na targach w szmaty, które wyglądają nieestetycznie. Ja fole orginalne ciuchy i kosmetyki CK, Hugo Boss :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość everggre
pranie mózgów koniecznościa posiadania marek markowe ciuchy produkują dzieci w krajach trzeciego świata np nike dzieci w indiach już dla samego tego faktu nie zamierzam przyłączać sie do bogacenia marketingowych spryciarzy na filmie dokumentalnym pokazali jak dzieci które nie chodza do szkoły szyją marynarki nike z naszywkami "kupując tę marynarkę dokładasz się do edukacji dzieci z biednych krajów" szczyt hipokryzji i bezczelności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nielogotypowa
a skąd wiesz, że wyglądają nieestetycznie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nielogotypowa
everggre tylko gdzie kupic buty nie z chin czy indi za przystępna kase??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S_alk:D
adidasowa76 v v v Może zacznijmy od tego,że wspomniane przez ciebie wcześniej "produkty"znajdują się w sprzedaży "na targach"częściej niż inne. Bynajmniej nie urąga to ich oryginalności nawet.Niekoniecznie są to podróbki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gcfserftserf
clouderann bardzo fajnie napisane :) mnie tam loga zwisaja :) mam buty nike bo szukalam wygodnych butow, bardzo duzo chodze, w efekcie po niecalym roku uzytkowania buty wygladaja jakby mialy co najmniej 3 lata :D w oryginale byly biale, teraz sa szare, czarne, maja co najmiej po 3 dziury kazdy but :D wygladaja na totalnie zmasakrowane :D ale to tylko buty :) spelnily swoja role, nie mam zamiaru na nie chuchac i dmuchac bo to nike, mialam jakichs innych nie znaczacych firm i rozlatywaly sie po miesiacu, nike to spory wydatek, ale w tym przypadku jakosc okazala sie warta ceny :) ale jak napisalam, to tylko buty ;) kupuje to co mi sie podoba (i na co mnie aktualnie stac), czy to w sieciowkach, czy butikach czy tez w lumpeksach; na to samo zwracam uwage u innych, na iuch nie na logo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Torrrino
Co to znaczy "na targach"?????? Jak coś jest bez pasków czy jakiegoś znaku jest zaraz spod hali??? Co ty bredzisz?Byłaś kiedyś w ogóle w jakiej galerii handlowej?Takiej w większym mieście?:D:D Chyba nie...skoro czynisz takie założeenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghnghbnhg
Hugo Boss - o tak! hugo boss wie jak dobrze wygladać! w koncu to on i jego czołowi projektanci uszylu mundury dla SS, SA, Wermachtu i Hitlerjugend :) w koncu sam Hugo naleza do NSDAP, dobrze wiedziec kogo wspieraly i wspieraja pieniadze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Torrrino
To było do adidasowa76:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Logo Victim
Koopiłam Japąki Kuboty.:classic_cool:I"m the best:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olo no to
Marka u mnie nie decyduje. Staram się kupować rzeczy dobrej jakości, nie muszą świecić logiem. Ważne, żeby wygodne i z dobrych materiałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam sie podniecac sieciowka?
tym, ze taki sam ciuch, z takim samym logo nosi miliard innych ludzi? :O no bez kitu :O co w tym wyjatkowego? smiesza mnie kolezanki, ktore podniecaja sie jak ostatnie kretynki tym, ze kupily sobie zakiet z H&M albo spodnice z ZARY :O no ja pierrdole, to chyba jakis zart??? gdzie tu wyjatkowosc? gdzie tu jakies wyroznienie??? ZARA, Orsay, Stadivarius GAP to tylko SIECIOWKI, masowa produkcja jak dla manekinow :O ciuchy czasami sa fajne, nie powiem, ale podniecac sie taka...seryjnoscia?? to chyba jakis zart :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość August the 1st
Lubię jak logo jest małe, prawie niezauważalne. Tommy Hilfiger, CK, MK, RL, ale najważniejsza jest jakość i to żeby mi się podobało. Kupuję trochę rzeczy za granicą i jak tylko widzę, ze w Polsce coś wchodzi co ja miałam dużo wcześniej to odrazu zmieniam na coś nowego czego tu nie ma. Wkurza mnie to, że otworzyli sklep Michaela Korsa w Wawie bo teraz będą się gwiazdy lansować i w każdej gazecie Avanti itp będą pokazywać super drogie buty, torebki itp, które tak naprawdę w USA można kupić o połowę i 3/4 taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabryskaaaaaa
Adidas jest najlepszą marką na świecie :D uwielbiam zarówno buty jaki i odzież Adidasa. Wszystko jest tak wytrzymałe, rewelacja. Ostatnio natknęłam się na stronę sklepu: http://superstar-originals.pl/ Teraz tutaj kupuję ciuszki z Adidasa, jest taniej. Logo wcale mi nie przeszkadza,jest eksta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiokaliak
logo jak niej est duż jest OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diewanna
dokladnie mala łezka nike moze byc. nie lubie pumy, adidasa zreszta tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diewanna
aha i z tych jak mowicie oryginalnych kupuje tylko buty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifigdansk
ja bardzo lubię ubrania irzeczy z logo. nie uwazam ze by to byla przynaleznosc do jakiejs subkultury. oczywiscie jesli podoba mi się ciuszek bez loga to tez kupuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żę tak powiem
ja nie lubię ubrań, gdzie logo zajmuje np połowę koszuli, jesli jest to malutki znaczek to ok jeszcze ujdzie, ale wielkie logo nie. a swoją drogą myślałam że moda na bycie "żywą, chodzącą reklamą" marki już minęła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fnuubn
adidas adidas adidas adidas adidas adidas adidas adidas adidas adidas adidas adidas adidas adidas adidas adidas adidas adidas adidas adidas adidas adidas adidas adidas adidas :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inaikskd
a może puma:) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×