Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JaEdyta

pierniczki swiateczne

Polecane posty

Gość JaEdyta

możecie mi powiedziec jak dekorujecie pierniczki? w co nabieracie lukier?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koloruj, maluj, ozdabiaj i rozwieszaj wszędzie niech pachną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaEdyta
Dzieci chcą malować pierniczki , robić kontury na choince, chatce itp tylko nie wiem w co nabrać lukier aby lał sie cienkim strumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Strzykawka!!
Najprościej;-)np z syropow dla dzieci,mam w domu ibum i ten ma własnie strzykawke z cienkim końcem;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hvioevhV
JaEdyto, przede wszystkim trzeba zrobić odpowiedni lukier na białku jaja (przepis znajdziesz na mojewypieki.pl) a nakładać można papierową tutką, strzykawką (apteczną lub taką specjalną do dekorowania) a nawet woreczkiem foliowym z uciętym rożkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotowce są dobre
Możesz użyć gotowych pisaków, chyba oetker takie robi. Albo żel - do kupienia w sklepach internetowych cukierniczych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasobiebajeczka
pisaki cukrowe oetkera.7 w paczce za 7 zł.bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinowaDolina
Ja ma te pisaki do ozdabiania cistek i są strasznie niedobre w smaku. Jak wyschną to wcale też ładnie nie wyglądają :| Ja najbardziej lubię jak jedzenie wygląda naturalnie i pokrywam tylko lukrem nabieranym na pędzelek. Jak chcesz robić wzorki, to musisz mieć szprycę, albo pokombinować z workiem - do woreczka wlać lukier i odciąć maleńki rożek i prze niego wyciskać na pierniczki. Ale czy wyjdzie ładnie to już nie wiem. Moje pierniczki: http://www.figaimak.pl/2012/12/pierniczki.html Wesołych Świąt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×