Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Niklta

Facet jak dowiedział się że mam dziecko, powiedział że metr kwadratowymieszkania

Polecane posty

za dużo kosztuje aby cudze bachory miejsce zajmowały. A był taki wpatrzony we mnie, nagle nie dzwoni, nie przychodzi, nie odbiera telefonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesz sie za w pore tak wlasnie zareagowal. ja bym nie dala swoim dzieckiem i soba poniewaierac a jego reakcia byla preludium do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misie - Panda
no ależ nie wszyscy muszą mieć dzieci, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barnej
Zachował się jak cham i prostak. Pewnie, że to porażka ponosić odpowiedzialność za cudze czyny i decyzje (cudze dziecko to mega trudna sprawa - ja bym się nie zdecydował). Nie powinien jednak mówić tego w taki sposób. A swoją drogą - dlaczego tak późno się dowiedział, że masz dziecko? Okłamywałaś go?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i bardzo dobrze
zrobił ,szukj kogos kto jest jeleniem i wezmie cudze bachory na uytzymanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co zapomniałaś go wcześniej
powiadomić o tym, że masz bachora? dobrze zrobił!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barnej
Kinga... - Dobre - jak facet nie chce być jeleniem tracącym czas i pieniądze na cudze dzieci to od razu palant - typowe podejście babsztyla, który został z dzieckiem i myśli, że każdy wartościowy człowiek powinien chcieć wychowywać cudze dzieci. Samiec alfa zrobił - samiec beta wychowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość versace1
raczej rozejrzyj sie za facetem ktory tez ma juz dzieci. i w przyszlosci informuj facetow o tym, ze Ty je masz. a tego olej i nie doluj sie za bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×