Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JANINKAAAAAAA

E - PAPIEROS NA PREZENT

Polecane posty

A Z JAKIEGO MIASTA JESTEŚ , ALBO DO JAKIEGO WIĘKSZEGO MASZ NAJBLIŻEJ? TO OD RAZU MU WEŹ PŁYN SMAK MALBORO, LUB LM O ZAWARTOŚCI NIKOTYNY 1,1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JANINKAAAAAAA
A W DĘBICY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W PODKARPACKIM W TAKICH WIĘKSZYCH MIASTACH MOŻNA SPOTKAĆ JAK NP ; MIELEC JASŁO PRZEMYŚL, STALOWA WOLA, TARNOBRZEG I ZAZWYCZAJ ALBO W CENTRACH HANDLOWYCH ALBO GALERIACH.A JAK NIE TO ZAMAWIAJ PRZEZ INTERNET.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WÓJEK GOOGLE MI PODPOWIEDZIAŁ ŻE W DĘBICY NA UL RZESZOWSKIEJ JEST STOISKO IQ - SMOKE, ALE NIE WYPOWIEM SIĘ NA TEMAT TEJ FIRMY, BO O NIEJ NAWET NIE SŁYSZAŁAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WERTHYJHN
WIELKIE DZIĘKI Z A INFO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JANINKAAAAAAA
W Debicy nie chcieli mi sprzedac bo powiedzieli ze wygladam na nieletnia a nie miałam dodowu przy sobie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apetytka1
ewentualnie zawsze można kupić e-papierosa przez internet, w mojej miejscowości nie ma takiego sklepu, więc wszystkich zakupów dokonuję: http://www.elektroniczny-papieros.net/pl szeroki wybór asortymentu dobrej jakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam swojemu tacie Mild x1 za 150 zł. Jedyny minus - bateria trzyma nie za długo (wystarcza na 1 paczkę papierosów, a on palił 2). Więc jak nie chcesz, żeby wracał do papierosów - kup odrazu 2. Szukałam ostatnio prezent dla swojego chłopaka i też pomyślałam o e-papierosie. Znalazłam 2 papierosy za 135 złoty, ale nie znam tej firmy. W opiniach piszą że jest spoko i można kupować Tu jest link http://www.snuper.pl/okazja/13900-zl-zamiast-33900-zl-zestaw-2-najnowszej-generacji-e-papierosow-ego-u-smycz-i-materialow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj sobie spokój i kup cos innego ja kupiłam meżowi rok temu palił może 2-3 tygodnie po swietach a potem rzucił w kat i wrócił do tradycyjnych a pali paczke półtorej dziennie teraz nawet okazyjnie nie pali e-papierosa kasa wyrzucona w błoto a kupiłam wolish ergo2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CentrumEpalenia
Właśnie napisaliśmy artykuł, który może pomóc Wam w wyborze i zakupie idealnego e-papierosa dla kobiet. Mam nadzieję, że tekst okaże się dla Was pomocny: http://centrumepalenia.pl/kobiecy-e-papieros/ staraliśmy się zrobić przegląd najlepszych, kobiecych e-papierosów. Postawiliśmy na zdjęcia, bo wiemy, że wygląd odgrywa bardzo dużą rolę jeśli będziecie mieś jakieś pytania, postaramy się pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taa zeby jednego nałogu miał 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×