Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mąż mnie nie rozumieje

Mąż nie może się pogodzić że jestem córeczką tatusia

Polecane posty

Gość mąż mnie nie rozumieje

Po prostu tata przychodzi do nas codziennie bo ja teraz nie mieszkam z nim. Tacie jest trudno bo bracia go nie odwiedzają, jeden ma żone i dziecko w drodze, drugi robi kariere i tylko ja mu zostałam. Z mamą jest po rozwodzie. Mój tata codziennie jak skończy prace o 18stej przychodzi do mnie i pyta czy czegoś nie potrzebuje, urodze teraz bliźniaki i czuje się bezpieczniej przy ojcu. Mam dziecko z poprzedniego nieudanego związku i dobrze nawet że jest ktoś kto mnie wspiera. A mój mąż wczoraj w nocy do mnie z tekstem i awanturą że kazałam mu wynosić się do innej sypialni bo ojciec był w domu, to krępujące byłoby przy nim się kochać. Powiedział do mnie a może chcesz się bzykać z tatusiem i wyszedł. Chciał mojego tate wypędzić z domu ale nie zgodziłam się na to. Boje się że mój chłop doprowadzi do rozwodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słusznie, że piszesz o tym w dziale dla rozwodników, bo to was czeka. sorry, wiadomo, miłość i wdzięczność, ale to rodzina, którą samemu się ZZAKŁADA jest najważniejsza- tam twoja odpowiedzialność i przynależność. fundamentem twojej rodziny jest małżeństwo- musicie się dogadać.seks to nie fanaberia, lecz ważne spoiwo. czy zdrowie twojego taty jest na tyle słabe, że MUSI on z wami mieszkać? nie może mieszkać w sąsiedztwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszyscy jesteśmy z małp125
nosisz w brzuchu bliźnieta, które za chwilkę urodzisz i sie bzykasz?? odwazna jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spróbuj spokojnie porozmawiać
z mężem i z ojcem. Możecie się spotykać co 2 czy 3 dzień jeśli to Wam pomaga. Trochę się nie dziwię mężowi, bo jakby moi teściowie mieli przychodzić codziennie to też by mnie to wkurzało :) ale da się to załatwić przecież :) Pogadaj ze swoimi facetami i spróbuj dojść do jakiegoś porozumienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakaalicjakaka
Nie rozumien masz juz jedno dziecko i dwojke w drodze a Ty nie chcesz uprawiac seksu ze swoim mezem jak Twoj ojciec jest w domu. A poza tym co maja zrobic osoby ktore na stale z rodzicami mieszkaja, wosole seksu nie uprawiac? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×