Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość m@łpka@

Terapia kamieniami szlachetnymi, kryształami

Polecane posty

Gość m@łpka@

Hej Pytanie takie mam odnośnie kamyków, czy oczyszczać z negatywnych energii należy tylko kryształ górski, czy inne kamienie również? I kolejne czy po każdym oczyszczaniu trzeba na nowo programować kamień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamtygrysieoko
Ja oczyszczam wszystkie pod zimna woda a pozniej wystawiam na energie slonca lub ksiezyca! A jak prowadzisz taka terapie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m@łpk@
Od niedawna pracuje z kamieniami. Choć od dziecka coś mnie ciągnęło do grzebania w ziemi w poszukiwaniu jakichś wyjątkowych okazów. Mam tylko taki nieduży gładki kryształek górski, nieco popękany. Teraz mnie on zawołał w pewien sposób, przypomniał o sobie. Jak prowadzę terapie? Raczej intuicyjnie, zmywam kranówą wizualizując górski potok/wodospad mówiąc w myślach, że go oczyszczam ze złych energii itd. Trzeba spróbować też zasypać go naturalną solą. Co do programowania kamienia to z tego co wiem powinno się na koniec pieczętować go. Albo nad białą świecą, albo dmuchając na niego kilka razy z intencją pieczętowania. A stąd moje pytanie, bo nie wiem, czy po oczyszczaniu należy ponownie go programować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zew ryczacej gesi
wy to wierzycie ze kamienie lecza niestety po 15 latach experymentowaniem z kryształem górskim niczego mnie nie wyleczyły i teraz przerzuciłem sie na zioła i leczeniem warzywami i owocami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wszystkie kamienie
trzeba czyscic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m@łpk@
Sam z siebie kamień to chyba nie wyleczy, trzeba go do takiej terpii zaprogramować, tak przynajmniej ja to rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamtygrysieoko
wydaje mi sie ze trzeba programowac po oczyszczeniu. Ale nie jestem pewna. Ale to ze cie nie wyleczyly to nie znaczy ze maja dobry wplyw, przeciez na chorobe ma wplyw wiele czynnikow. Dobrze ze leczysz sie dieta i ziolami to najlepsze wyjscie. Krysztal gorski oczyszcza powietrze jonizuje je dobrze postawic go w miejscu gdzie jest tv albo komputer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×