Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nIEGRZECZNA NAUCZYCIELKA

ZA GRANICA PRZELECIALAM 16 FACETOW W CIAGU 2.5 LAT

Polecane posty

Gość nIEGRZECZNA NAUCZYCIELKA

Policzylam ile przez 2.5 roku bylam z 17 facetami. 1 portugalczyk- moj pierwszy, daremny 2. egipcjanin- ok, tylko za dlugo i mial malego 3.albanczyk- dlllugi oj dlugi byl az bolalo...nie bylo za przyjemnie potem 4. 4 brazylijczykow- kazdy inny, za gwaltownie jak dla mnie, malo romantyzmu 5. Irlandczyk- hmm:) 6. kamerunczyk- bylo pieknie, bo byl wysportowany 7. Nigeryjczyk- moja nowa zdobycz- dlugi penis, bolalo jak pchnal raz , potem byl juz delkatny, czulam ,ze wypelnia mnie cala, delikatnie mnie piescil. Bylo spoko! 8.amerykanin-nie warto bylo dawac sie rozebrac nawet. strata czasu 9. algierczyk- tragedia, mial duzego ale nie wiedzial jak siee nim posluguje Bylo tez 2 z Mauritiusa -ok, Chilijczyk -tragedia bo byl gruby i mu sadlo zwisalo ble Jak sobie jeszcze przypomne to dopisze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nIEGRZECZNA NAUCZYCIELKA
dodam ,ze mam 31 lat. nie jestem w stalym zwiazku. po rozpadzie mojego 5 letniego zwiazku zaczelam tak eksperymentowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kloniusia
PRAWIDŁOWO :) jak bym była sama przez 2,5 roku to też bym tylu miała jak nie więcej, zazdroszczę CI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liżę lody
Świetnie ! Superancko ! Myślisz,że znajdziesz swojego czy to sposób na życie.Masz wielkie potrzeby na pewno,ale czemu nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nIEGRZECZNA NAUCZYCIELKA
tak naprawde nie ma sie czym chwalic. tylko widac jak bardzoo czlowiek moze upasc jak jest sam i nikt go nie kocha. Nie moge nikogo pokochac. bo zawsze cos sie zaczyna dziac.... cos wychodzi jakas przeszlosc, ze ten ktos ma dziecko juz, albo nie ma pracy i kradnie itd. Pecha mam... juz malo co licze na ksiecia z bajki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja stra w szoku
oj ja tylko 6 dobra jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nIEGRZECZNA NAUCZYCIELKA
nie da rady. nie mieszkam w pl:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nIEGRZECZNA NAUCZYCIELKA
kazdy pamieta bo wysylaja kartki na swieta:P mam skrzynke zapachana:P to nie byly tylko przelotne numerki, ale tez kogos, kogo juz znalam. zawsze zaczynalo sie od rozmowi przyjazni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nIEGRZECZNA NAUCZYCIELKA
moznaby powiedziec, ze po rozpadzie mojego 5 letniego zwiazku cos sie we mnie spalilo. mialam cos, potem zaczelam sie nie szanowac, bo jak to inaczej n azwac?:( Ja bardzo chcialabym poznac milosc swojego zycia, to wtedy nie byloby czegos takiego. Ja przez te 5 lat ani na innego sie ogladnelam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nIEGRZECZNA NAUCZYCIELKA
dobra uciekam, zajecia czekaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liżę lody
Trochę mi Cię szkoda.Ja znałem prostytutkę Marię w Niemczech i chodziłem nie raz z nią pogadać,potrzebowała tego i się lubiliśmy.Pochodziła z Brazylii,ale już nie mogła zejść z tej raz wybranej drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ADA;OD;DAWANIAAA
buhahaha DOBRA zawodniczka z ciebie; JAK DLA NIE TO LITWINI-- SA NAJWSPANIALSI:-))I POLAKOW BAJER I WLOCHOW NAJLEPSZY.-:-))) TURKI -WALA JAK BY CIPY W ZYCIU NIEWIDZIELI. egipcianie--lataja za europejka jak za kredytem w banku!! GREKI--TYLKO W DOOPSKO BY WALILI SZWEDOWI --TO WCALE NIE DAWAC BO I NIC MILEGO CIE NIE CZEKA:::NUDA NA MAXA; NORWEDZY--TYLKO SOBIE DOBRZE ZROBIA, NIEMCY--brakuje im duzo do naszych krajowych facetow!! HOLENDER--JAK SIE NIE NAPIJE UJDZIE POTME PADNIE I PO ZAWODACH; ARAB--BEZ UCZUCIA ;WIE NAWET GDZIE PCHAC::NIC POZA TYM;O LIZANIU NIE MA MOWY:-P ALLACH WIDZI.:-P RUSEK-LUBI POLIZAC I PODUPCZYC DLUGO;MAJA FAJNE SPRZECIKI.:-P JUGOLE---JEBAKI W PUSTO TEZ BY WALILI; ZERO DOZNAN:; BULGARZY--miala 3 wszyscy dobrze lizali i walili:-P CZECH-miala z 3 fajni mili i zakochali by sie od razu...liza dobrze; ANGOLE--nic ponad ludzkie mozliwosci...tak jak z napitym polakiem... francuzy--duze przedstawienie a walenia 3 minuty.. filipini-azjaci--lizali by pol nocy,a walili malym ptaszkiem cala noc :-P japnczyki--kruliczek bzyknie i do pracy leci:-P amerykaniec--szkoda czasu..lepiej piwo wypic:-P SZWAJCAR-oby babka zaplacila mu za doopczenie .:-P HISZPAN--PIESCIL BY CALA NOC PAKISTAN--WYKOCHA CIE W KAZDA DZIURE JAK MU DASZ I WYLIZE TEZ;BARDZO KOCHLIWY INDIE--MALY PTAK ALE PRACOWITY.:-) IRAN--DOOPCZYL BY A PO WSZYSTKI ZASNIE;CIESZY SIE ZE ON A DOBRZE.-:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ADA;OD;DAWANIAAA
MIESZKAM W HABURGU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aparat007
Nie zapomnij powiedziec w ambaiadzie zeby Ci w paszporcie wyryli, liczbe zawodnikow . Do Australii nie wjedziesz bo tam robactwa nie przyjmuja. Dzieki Ci Panie. :D:D:D Nie zwlaaj na zwiazek po prostu jestes kurewka i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ADA;OD;DAWANIAAA
Aparat007 a jaka ty masz gwarancje ze dostaniesz cnotliwa zone:-P KAZDA KOBIETZA JEST TAKA SAA; TYLKO PTAKI SA INNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SADDDDDd
pravik91--fajna masz matke, czyli jestes koorwysynem, gratulacje smarkaczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×