Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość What to do

Kontakt z byłą dziewczyną, czy wracać do niej?

Polecane posty

Gość What to do

Miesiąc temu rzuciłem dziewczynę, miałem swoje powody, po prostu nie wytrzymywałem z nią. Czasami ze sobą piszemy na zasadzie koleżeńskiej, ona w sumie zaczęła pisać, a ja coraz bardziej za nią tęsknie... co mam zrobić, bo nie wiem jak zareaguje jak jej to powiem, raz już się pytała czy nie chce zacząć od nowa powiedziałem że nie... ale minął miesiąc i tak tęsknie że już ledwo w pracy daje radę pracować, 2 dni temu zapytałem czy kogoś szuka to powiedziała że jej dobrze samemu i że narazie nie chce z nikim związku jak ją zostawiłem. Co robić? Chciałbym z nią spędzić święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość What to do
Nikt nie powie co robić, czy jest sens wracać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość capoditutticapi a moltostupido
a co to kogo obchodzi że ty się z laską nie możesz dogadać i nawet decyzji samodzielnie nie możesz w tym zakresie podjąć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woda-toaletowa
oo przed swietmai mu smutno toprzygarnie bylą, haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ba, że no ba...
Podjąłeś decyzję. Wydawała Ci się słuszna. Przez miesiąc wiele się nie zmieniło. Pytanie czy chcesz tego samego? Tęsknisz ale może tak będzie lepiej a tęsknota minie z czasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umyć ci stópki?
nas pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co tyle pytac
miales swoje powody by z nia zerwac ateraz masz powody by wracac, wiec wracaj! zawsze mozesz jeszcze raz zerwac jak sie nie ulozy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eqa
skoro tak bardzo tęsknisz, to spróbuj, a nóż to ta jedyna ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość What to do
Tylko że przed zerwaniem w ciągu 4 miesięcy mieliśmy 3 duże kłótnie, każda z nich była wywołana przez nią i kończyła się tym że mówiłem że nie chce jej znać, ale zawsze przepraszała i naprawiała swoje zachowanie, troszkę się zmieniła na lepsze przez ten czas, był okres że była naprawdę fajna no ale ostatniej kłótni niestety nie wytrzymałem psychicznie... i zerwałem. Sęk w tym że jestem wrażłiwy a ona bywa impulsywna, nie zastanowi się często nad tym co mówi, a mnie bardzo bolały niektóre jej słowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wfelekczekoladoworumowy
Opisujesz tu tylko swoje przezycia ,a co z nia? Jezeli jestes takim egoista w zwiazku jak tu na forum to rozumiem zachowania tej dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×