Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

funny_women

świece LED-owe

Polecane posty

zastanawiam się nad kupnem takich świec, ale nie bardzo wiem gdzie i jak się sprawują w u żytkowaniu. ktoś słyszał o nich lub ma je w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swietatuztuz
nie widziałam takich jakie to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa jestem12
nie wiedziała co to za cudo, aż musiałam wygooglować ;) przyzna, że ciekawe, nigdy się z takim czymś nie spotkałam, ale perspektywa świecy bez ognia bardzo interesująca, zwłaszcza jak się na dzieci. A może się ktoś wypowiedzieć, kto ma takie świece. Jak to wygląda na żywo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupilla
ja mam takie świece :) dostałam na mikołajki od mojego mężczyzny więc już mogę się wypowiedzieć. Otóż jak dla mnie są świetne! Wyglądają jak prawdziwe, bo są wykonane z wosku, nie z żadnego tam plastiku. Dopiero jak się podejdzie i zajrzy to widać że nie ma knota, ale jak się pali to wygląda jak normalna świeca. No i ma pilot więc nie trzeba wstawać żeby ją zgasić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dana_dana
fajna rzecz :) pierwsze słyszę! A gdzie kupujecie te świece, bo nigdzie takich nie widziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wlasnie o takie mi chodzilo. maja takie ladne ksztalty, a mi w zasadzie najbardziej chodzi o to, ze ksztalt ich sie nie zmienia, bo wosk sie nie wypala :)no i jest jeszcze jeden duzy plus. są ekologiczne i bezpieczne stosunkowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby niektóre wyglądają jak normalne, ale ja bym się na nie nie skusiła jednak. Wolę kiedy powietrze bawi sie ognikiem, który to z kolei rzuca roztańczone, tajemnicze cienie na ściany. To jest klimat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idealnie
świece ledowe to dobre i ekonomiczne rozwiazanie dla mnie. wlasciwe to moje dzieci pchaja raczki wszedzie gdzie tylko cos swieci. wszystkie swieczki sa pochowane, szuflady zabezpieczone. ja bym sie zastanowila nad taka swieca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupilla
moja świeca ma kilka poziomów intensywności światła i efekt migotania płomienia, więc jak najbardziej wygląda jakby naturalnie świeca bawiła się powietrzem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dana_dana
dokładnie, wszystko co pisze "idealnie" jest prawdą, same zalety :) nie ma się co zastanawiać tylko kupujcie jak macie dość problemów ze zwykłymi świecami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mpdecor
Witam :) Polecam świece Led, bezpieczne, nie brudzą , mąż nie krzyczy że żona spali dom ... Są odstraszaczem dla potencjalnego złodzieja, bo wychodzimy na imprezę, stawiamy do okna i już jest wrażenia że w domu ktoś jest... Drogie Panie no i sceny niczym z amerykańskich romantycznych filmów już teraz mogą się ziścić :) Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej na ten temat, lub takie zakupić (zajmuję się m.in importem takich świec ) piszcie do mnie na biuro@mpdecor.eu Pozdrawiam Monika z MP DECOR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mpdecor
Witam :) Polecam świece Led, bezpieczne, nie brudzą , mąż nie krzyczy że żona spali dom ... Są odstraszaczem dla potencjalnego złodzieja, bo wychodzimy na imprezę, stawiamy do okna i już jest wrażenia że w domu ktoś jest... Drogie Panie no i sceny niczym z amerykańskich romantycznych filmów już teraz mogą się ziścić :) Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej na ten temat, lub takie zakupić (zajmuję się m.in importem takich świec ) piszcie do mnie na biuro@mpdecor.eu Pozdrawiam Monika z MP DECOR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekotom
Nie słyszałem o czymś takim ale brzmi ciekawie i na pewno jest bezpieczniejsze niż zwykłe świeczki a przy okazji nic nie dymi się ;) a ledy na pewno na długo wystarczą bo są dużo bardziej żywotne niż tradycyjne żarówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mpdecor
Tak :) Te które mam w ofercie świeca 200h na zestawie baterii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz wyjątkowo tanie świece ledowe są na Bottonexie, można je kupić za połowę ceny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie sa super...mają 'ruchomy' płomień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie sa super...mają 'ruchomy' płomień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale i tak najlepsze są chyba w sklepie swiece-led.pl, imitacja ruchomego płomienia idealna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kami32
Nie lubię takich świec. Jak dla mnie są sztuczne i niezbyt ładnie się prezentują. Wolę zapachowe świece w słoikach - o takie https://mebleidekoracje.pl/srednie-sloiki-yankee-candle lub też woski zapachowe na kominkach. Tradycyjne świece nadają wnętrzom niepowtarzalnego charakteru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giwonaość
mam 2 takie świeczki i jestem zadowolona ,wieczorem zastępują mi lampe nocną ,fajny klimat wtedy jes ,polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćGa unia
dostałam w prezencie pół roku temu tanie nie były i niestety już nie działają;(myslałam ze baterie,albo bateria w pilocie ale jest ok po prostu padła elektronika w środku,nie do naprawienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtuji6i7oi
Świece zapachowe mogą być dobrym pomysłem na prezent, ale mogą także stanowić ciekawą ozdobę Twojego domu. Jeśli zależy Ci na oryginalnym wystroju, powinieneś na nie postawić. http://pompomcandles.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×