Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lierds

?????????????????????Jak??????????????????????

Polecane posty

Gość lierds

Jak spedzacie czas z waszymi niemowletami? Jak wyglada wasz standardowy dzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kapijonka
jak???? no normalnie :-) ok 7 mała sie budzi, przebieram ja, je, potem patrzy jak szykuje starszaka do przedszkola, robi sobie ze mna śniadanie i kawe ;-),pobawi ę się z nią i idzie spać, spi pieknie wiec ja w tym czasie obiad/pranie/sprzatanie itd;-) wstaje ok 13, jedzonko, spacer, odbieramy starszaka z przedszkola, wracamy do domu po 16stej, jedzonko, zabawa, krótka drzemka, kąpil, masażyki, cycek i niuniu :-) oczywiscie jest jeszcze starszak, którym tez trzeba się zając ;-) więc mała mimo, ze ma dopiero niecale 2 miesiace uczy sie powoli, że nie jest w domu sama i musi czasem na cos poczekac. tyle. oczywiście pobudki w nocy również, zazwyczaj jak w zegarku co 3h ;_)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lierds
Kurcze, fajnie masz. :) Ktos sie jeszcze wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmnjvhdb
moj synek ma prawie roczek:) pobudka tak o 8:30. cycus u mnie w lozku. to nasze poranne czulosci:) potem ubieranie. maly sie bawi a ja sie ubieram i szykuje sobie sniadanie. i sie bawimy. przed 11 podaje mu sniadanie (kaszke bo to pieknie zjada a za chwile idziemy na spacer). spacerujemy tak do 13. to znaczy maly od razy zasypia jak tylko wyjedziemy. po powrocie daje mu jakis owoc +chrupki lub herbatniki. biore sie za obiad i jemy okolo 15 (je to co my) kolo 17:30 je jogurcik+ cwiartke jablka a do tego pije sok. miedzy czasie oczywiscie sie z nim bawie:) wlasnie zaczyna chodzic wiec jest wesolo:) o 20 kapiel + kaszka i o 20:30 juz spi:) ostatnio zasypia bez cycka:) karmie go w nocy tak okolo 3-4 godziny. mam problem bo nie chce jesc jajek pod zadna postacia:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okaoka
moja ma 3 lata i nie lubi jajek, robię jej omlety, które uwielbia albo nalesniki. Jajecznica odpada, jajo na kanapce odpada, na miękko nie ruszy. tylko omlet zje. a tam wrzucam 2 jaja, łyzke mleka i łyżkę maki i gotowe, zajada aż miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po jaka cholere
dajesz cycka ziecku, ktore juz je wszystko???? czemu ma to sluzyc??? nie mow, ze bliskosci bo bez cycka w tym wieku tez dziecko mozna poprzytulac. wstretne to jest. fuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×