Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcisz:D

Robi mi na złość była eks przyjaciółka

Polecane posty

Gość Marcisz:D

Hej. Mam taki mały problem że jest pewna laska na której sie chce zemścić. Za co? za to że udawała moją wielką przyjaciółkę a tylko wyciągała ode mnie info o moim by go uwieść a ja dopiero teraz to odkryłam po przez sms-y które znalazłam w telefonie kilka było o treści"posmaruje cię śmietanką w trzech miejscach a później to zliże " jak przeczytałam to zobaczyłam jaka z niej suka i dziwka ale to nie koniec dzięki temu że się przyjaźniłyśmy to odkryła jaki mam słaby punkt czyli mojego byłego. Bardzo dobrze że go dalej kocham choć to mój były to zaczęła do niego zarywać . Coś mi zaczęło nie pasować aż jego brat a mój przyjaciel powiedział mi że chodzą ze sobą .Wpadłam w złość teraz ta suka prze de mną się z nim obściskuje i całuje a jak mnie nie ma to cisza jeszcze do tego owinęła wokół palca jego brata a mojego przyjaciela .Laska jest ruda i fałszywa mści się na mnie za t że mój brat nie wpadł w jej sidła Zemsta?: jest łatwa ,leci na każdego więc wystarczy poprosić kolegę by do niej zarywał a później dowód wystarczy zdrady do jej niby chłopaka i koniec a gdyby było mało to bym spaliła jej chałupkę :D to tyle mam nadzieje że o niczym nie zapomniałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po co w ogóle się mścić?
ulży Ci choć trochę? nie jesteś już z tym facetem to daj mu żyć, nawet jeśli ma być z Twoją koleżanką/ przyjaciółką :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcisz:D
tylko ona robi mi na złość i tak mu przyprawia rogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miła na topiku
opowiedz więcej o tej przyjaźni, bo coś mnie się wydaje, że dopisujesz sobie zdarzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka Franka
Zgas swiatlo o 22 malolacie i pomysl o maturze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcisz:D
Nic z tego nie jest zmyślonego. Znałyśmy się już w podstawówce ,zawsze trzymałyśmy sie razem ale później poszła do innego gimnazjum ,zerwałyśmy kontakty aż pewnego dnia była z moim kuzynem u mnie i odnowiłyśmy przyjaźń miesiąc po tym mój kuzyn zerwał z nią i ona zaczęła pisać do mojego brata a mnie pytała o niego żeby wyciągnąć wiecej informacji. Wiedziałam że z nim pisze sms-y ale nie wiedziała jakie aż dopiero teraz sie dowiedziałam odkrywając to w jednym z telefonów w domu. Mój brat po prostu ją olał a ona w chęci zemsty odegrała się klejąc się do mojego byłego .Ma bardzo bujną wyobraźnie i czasem zmyślała nam niektóre fakty np. że ma zamek odziedziczony po chyba babci itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcisz:D
nie jestem małolatem a maturę pisałam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×