Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mala232323

co o tym myslicie...

Polecane posty

Gość mala232323

mój chłopak mnie kocha, jestesmy razem 3 lata, ale ja cały czas czuje, ze pomimo tego, ze ma juz gdzies swoja byłą dziewczyna to jednak bardziej pragnął jej niż kiedykolwiek zapragnie mnie.. wczoraj, po 3ch dniach bez seksu rzuciłam się na niego o godz. 19.00.. problem w tym, ze o 21.00 mieli sie zjawić u nas znajomi.. mój chłopak powiedział, ze ma ochote, ale ...no i to juz jest śmieszne.. nie zrobi tego bo w pokoju będzie pachniało sexem...rozumiecie coś z tego?? nawet jesli cos czuc to pokój można wywietrzyć.. opowiadał mi kiedys różne zabawne historie i np. to, ze ze swoją byłą uprawiła sex a samochodzi rodziców. itp. wtdy sie nie wstydził zapachu albo plam w aucie RODZICÓW????? nie wiem jak sie z tym czuc, czuje sie źle, taka odepchnięta i gorsza dla niego.. moze niepotrzebnie to porównuje, ale nie umiem inacej myslec, skoro z nią mu takie sytuacje nie przeszkadzały a ze mną widzi jakies dziwne problemy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala232323
podbijam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vdc,vv dv
Nie powinien mówić Ci co robił ze swoją byłą, sam jest sobie winien!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deliciousones
wtedy byl mlodszy i pewnie nie myslal o konsekwencjach w postaci plamy. ale argument, ze w pokoju bedzie pachniec seksem... wyrafinowany :D widac, opowiadal ci niepotrzebnie i to w superlatywach o swojej eks... sama sobie pewnie dorobilas jescze wiecej i kompleksy gotowe, choc na pewno bezpodstawne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala232323
no nie wiem. póki co mi smutno, bo to nie jest tak, ze on mi odmawia pierwszy raz z totalnie głupkowatego powodu. a głupi nie jest wiec chyba sam widzi jakie to nielogiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deliciousones
Facet czasem tez moze nie miec ochoty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala232323
ale nie musi wymyślać abstrakcyjnych wymówek ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deliciousones
Moze woli pojsc w takie wymowki niz przyznac sie do slabosci, braku ochoty... to takie niemeskie ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×