Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szukajacy swojego szczescia

Poszukuję kobiety na stały związek 29 lat Wielkopolska

Polecane posty

Witajcie drogie panie, jestem samotnym kawalerem, poszukuję kobiety na stały związek, mam 29 lat, jestem uczciwy i pracowity, umiem napalić w piecu, jak trzeba to i rower naprawię, czy ulepię bałwana. Lubię zwierzęta, szczególnie pieski, lubię też gotować, choć tylko swoje ulubione potrawy. Mam swoje pasje i hobby. Wolny czas lubię spędzać aktywnie, jak byłem w związku uwielbiałem spacery, wspólne kolacje, wypady w romantyczne miejsca czy do kina, wakacje nad morzem. Jestem wesołym człowiekiem i takie mam podejście do życia, przy mnie nie można się smucić czy nudzić. Jestem osobą pracującą, mam skończone studia, mam swój samochód ale to chyba nie istotne. Jeżeli chodzi o mój wygląd to z twarzy jestem przeciętny, wysoki 186 cm wzrostu, normalnej budowy ciała, nie mam brzuszka i wyglądam nieco młodziej niż na swój wiek, nie łysieje. Szukam kobiety przede wszystkim takiej która będzie dla mnie dobra i miła, jeżeli chodzi o wiek to najbardziej by mi odpowiadało 21-28, nie szukam modelek, ważne dla mnie jest żeby moja dziewczyna była w miarę szczupła lub normalnej budowy ciała tzn. bez dużej nadwagi. Zostawiam swój email: mike83te@tlen.pl Pozdrawiam buziaczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skad jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×