Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość olkad.

3 miesiace staran i dalej nic;( co jest nie tak?

Polecane posty

Gość olkad.

hej dziewczyny powiedzie mi jaka moze byc tego przyczyna, otoz staramy sie z mezem juz od 3 miesiecy i dalej nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3miesiace dopiero niemasz sie czym przejmowac. zaczniesz jak po roku staran nic nie bedzie. wrzuc na luuuz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkad.
moze i tak hmm.. myslalam ze to bedzie prostsze, miesiac i juz a tu taka nie mila niespodzianka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkjjhhg
myślisz ze dziecko to na zawołanie mozna zamówić? albo jesteś bezpłodni albo jestescie zbyt bogaci abo pojebani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkad.
akurat tak sie sklada ze nie jestesmy wcale bogaci, niedawno wzielismy slub. Zawsze chcialam miec dziecko, juz nie moglam sie doczekac az zaczniemy sie starac a tu klapa. jesli wg ciebie to znaczy ze jestesmy poj*** to chyba ty jestes jakas dziwna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkad.
cykle mam dokladnie 28dniowe co do dnia i godziny, kochamy sie w dni plodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkad.
ponoc najlepszym sposobem jest nie myslec o tym ale jak tu nie myslec skoro tak bardzo sie tego chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my staramy się od 8 cykli i też nic spokojnie na wszystko przyjdzie czas czasami zdrowa para stara się do roku czasu a czasem nawet 2 lata wiem że jest ciężko szczególnie jak się czegoś mocno chce ale warto czekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możesz zacząć się niepokoić po roku nieudanych prób ... My zaskoczyliśmy po 1 próbie - po pijaku, na wyjeździe wakacyjnym, w nocy na dzikiej plaży - polecam - pełen relaks :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkad.
moze faktycznie trzeba wiecej czasu i cierpliwosci ale juz mnie szlag trafia jak co chwile slysze od rodziny, znajomych teksty kiedy dzidzius?? kiedy i wy?? itp, i jescze te malolatki wpadajace po imprezie z dopiero poznanym facetem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko spokojnie
3mc to jest nic wrzuc na luz ja staram sie 5rok caly czas leczenie itd to sobie wyobraz co czuje co przeszlam i co przechodze a ludzie zawsze bede gadac pytac itd itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkad.
do AUTORKO SPOKOJNIE po jakim czasie zorientowalas nie ze naprawde cos jest nie tak i zaczelas jakies badania, leczenie i te sprawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko spokojnie
na poczatku nie przewiazywalismy do tego uwagi staralisny sie na luzie itd ,itd dopiero po 1,5roku staran poszlismy do lekarza najpierw jeden konowal drugi yrzeci wybralismy klinike leczenia nieplodnosci i tak sie leczymy jestem po 1nie udanej inseminacji po nowym roku prubujemy kolejny raz ja na przyszy rok juz 31lat koncze trochevprzeszlismy malo mi sie malzenstwo nie rozpadlo sporo juz wycierpialam a to wszystko mnie i meza zblizylo do siebie jeszczecbardziej po nowym roku walczymy dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkad.
kurcze no to faktycznie nie za ciekawie... dzieki za nie krytykowanie mojego problemu. trzymam za was kciuki, powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko spokojnie
co zostaje musisz sie uzbroic w cierpliwosc mi niecjest wcale latwo kilka lat zrobilo swoje ale ptzwyczsilam sie ale swoje sie przeszlo mimo tylu lat caly czas wierze ze bede matka ale duzo mnie to kosztowalo bolu cierpienia wylalam juz ocran łez musisz spoojnie czekac tylko to zostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrób badanie podstawowe, Badania na tarczyce. Ja nie mogę zajść w ciążę, bo mam niedoczynność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×