Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy Wam tez tak

czy Wam tez tak szkoda kasy na ciuchy?sa okropnie drogie

Polecane posty

Gość lubie miec kase
ja jesczze niedawno nawet bym nie pomyslala o kupnie czegokolweik w lumpexie a teraz cala sie obkupuje oprocz bielizny i butow. Sa super rzeczy w rozsadnych cenach i naprawde super jakosciowo :) Przestalam kupowac w normalnych sklepach bo po prostu nie lubie kiedy bluzka po 3-5 pranaich robi sie w rozm XXXL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektóre ceny są faktycznie, powiedziałabym, nieadekwatne do jakości, bo 'drogie' to pojęcie względne. Ale jak słysze pretensje o to, że ciuchy nie kosztują tyle co materiał, ewentualnie materiał + szycie, to sie załamuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadnesss
ja wole kupowac nowe ale zwykle z wyprzedaży, kolezanka kupia ostatnio 2 pary spodni w new yorker za uwaga uwaga - 34,99 za jedną .. ja z kolei kilka fajnych koszulek w c&a, ciekawe rzeczy na lato w niskich cenach do 40 zl mozna znalezc tez w h&m..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha !!! jeśli ludzie z zachodu mieliby nagle wydawać tyle kasy co my na ciuchy z pensją taka jak tu w polsce to by chyba cały ten odzieżowy przemysł zbankrutował!!! tylko polaków się doi,nikt normalny na zachodzie nic by nie kupił w takiej proporcji zarobku do ceny!!!! gwarantuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartynaG_pl
Szkoda, zwłaszcza że zamiast sobie wolimy kupić coś swojemu dziecku :) www.MartynaG.pl - blogująca mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież H&M, New Yorker, Reserved to tanie sieciówki...droższe rzeczy znajdę w sklepiku osiedlowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie szokuje cena 120zł za kurteczkę dzinsową. Bym sobie kupila jakby kosztowala z 70zł, no ale 120zł, to naprawde powariowali. Szczegolnie że nic specjalnego, ani jakiś fajny kroj, ani talii, zwykla prosta kurtka dzinsowa, do pasa, dwie kieszenie, 120zł :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Iskierka
Ja mam teraz dobrze.Moja córcia 16l.czesto ze znajomymi spędzą czas na wyprzedażach.Zna mój rozmiar odzieży,zna mój gust i czesto przywozi do domu cos fajnego dla mnie tez (ubrania za 39.90,49.90).Trzeba mieć dużo czasu i "siły"żeby chodzic po tych wszystkich sklepach stale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ja wiem czy szkoda. Moze czasami, ale jak nie kupuje w sieciowkach to kupuje markowe ciuchy uzywane w http://wilowscy.pl/ i powiem Wam ze naprawde swietne rzeczy mozna tam czasem znalezc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×