Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziewica lat25.

Mam 25 lat i jestem dziewicą. Nawet sie nie całowałam

Polecane posty

Gość juz prawie nie brzydki
zrobie test na sympatii zalozcie dwa konta na jedynm dajcie zdjecia brzyadala z rewelacyjnym opisem ze wyksztalocy ze fajne zainteesowania i tak dalej a na drugim przystojniaka i napiszcie ze jest fanem gier ze nie ma pracy ogolnie jakies pierdoly ktore normlanie przeklesliby czlowieka po tygodniu ten drugi bedzie mial 30 wiadomosci w tym polowe dotyczacycch seks a ten pierwszy.. nic :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz prawie nie brzydki
nie zrobie a ZRÓBCIE chcialem napisac j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iop666
Ten drugi to już w tygodniu będzie po seksie i jeszcze będą przychodzić wiadomości. A ten pierwszy może jakaś jedna wiadomość ale to raczej reklama będzie jakaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michallal
hahaha, zostałeś trochę z tyłu, obiektywistyczna teoria piękna to już przeżytek, piękna nie można jednoznacznie wskazać i wyodrębnić. Dla każdego jest inne. Pozdrawiam postmodernistycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jmja
Ja znam masę przykładów ludzi którzy byli ładni, ale bardzo nieśmiali część jest samotnych a inni skończyli w zakonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukord
Ten drugi będzie miał spam, ale reklam XDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne, jak macie po 15 latek wszyscy tu szczekający to jesteście zajebiście piękni i słodcy, ale za jakieś 10 po tych waszych wszystkich rozrywkach pieknych ludzi (alkohol, dragi, sex na prawo i levo, szybka jazda luxusowym samochodzikiem od tatusia, codzienne imprezy) to wraki z was zostaną, bez zębów za to z syfilisem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iop666
Chyba ten pierwszy będzie miał spam reklam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz prawie nie brzydki
autorka tematu zroumiala co powinna zrobic i chyba to zrobila :) o jednego niepotrzebnego brzydkiego czlowieka mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iop666
Ale przynajmniej w wieku 15 miał zajebiste życie a nie taki brzydal w wieku 15 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz prawie nie brzydki
Najlepszy wiek czlwoeika w zyciu to do 30tu lat bo naturalnie czlowiek jest stworzony do takiego zycia (dzieki medycynie i roznym odkrycim zycjemy dluzej) dlatego ci ktorzy maja w wieku 10-15-20-25-30 lat wspaniale zycie seks milosc rozryki zabawy sa ludzmi ktorzy swietnie sie czuja w pozniejszym zyciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz prawie nie brzydki
jak bryzdal na sympatii zada pytanie zwiazane z seksem to zaraz oburzenie ze zboczeniec ze czego to gowno chce a jak przysotjny zada to usmiech zaciekawnienie mila odpowiedz itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iop666
I potem na starość nie są jakimiś zrzędami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy są tu 10 latki?ile wogóle macie latek, chłopcy?bo niektóre wypowiedzi to chyba trzeba zgłosić cyber niani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wertyuicde
Brzydale do gazu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koneser

Rozsadziłem kibel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×