Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość dźoana_33/Lyon

Dominikana, Jawa czy Madera?

Polecane posty

Gość dźoana_33/Lyon

Co Wy byście wybrali na styczniowy urlop i uzasadnijcie chodzi mi o plażę, słońce i nic nie robienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dźoana_33/Lyon
ja nie byłam na Maderze, teściowie wrócili z Madery, zdjęcia, filmy które nakręcili są przecudowne Na Maderze jest nieco chłodniej niż na Dominikanie czy Jawie Na Jawę leci się 2 dni z przesiadką w Singapurze, a mamy z mężem tylko 8 dni wolnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość August the 1st
A może Jukatan? Playa del Carmen - Meksyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on33.
Madera to lipa z pieskami portugalskimi,odradzam , pracowalem z tymi ludzmi 5 lat wiec wiem co mowie, Dmoinkiana jest ok ale polecam Jamajke. Wlasnie wrocilem i bylo super .polecam oplacic lokalnego kiepa za 100 dolarow i pojezdzc tu i tam,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dźoana_33/Lyon
w Meksyku byliśmy i na Jukatanie i w Acapulco, lub też przeglądam Wyspę zielonego przylądka mamy 6 - 7 tys E do dyspozycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dźoana_33/Lyon
hmm nie wiem czy te 6/7 tys nie bedzie na 3 os corka meza miala spedzic swieta w Polsce z moimi rodzicami teraz na wiesc o urlopie i ona chce jechac wiec chyba madera - najtansza 1500 e od osoby, dziecko do lat 6 - 980 e 4 gwiazdkowy hotel plus myślałam by wynająć samochód i jeździć po wyspie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justka

Madera to wyspa wiecznej wiosny, byłam tam w lutym i było bosko, a dzięki przewodniczce z madeira dreams poznałam ją od magicznej i naprawdę niezwykłej strony. POLECAM!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał
Dnia 19.08.2019 o 15:46, Gość justka napisał:

Madera to wyspa wiecznej wiosny, byłam tam w lutym i było bosko, a dzięki przewodniczce z madeira dreams poznałam ją od magicznej i naprawdę niezwykłej strony. POLECAM!!!!

Rzeczywiście Madera to cudne miejsce. A przewodniczka z madeira dreams bez dwóch zdań cudna jest! Polecam wyjazdy dla przygód z tą Panią 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka
Dnia 19.08.2019 o 15:46, Gość justka napisał:

Madera to wyspa wiecznej wiosny, byłam tam w lutym i było bosko, a dzięki przewodniczce z madeira dreams poznałam ją od magicznej i naprawdę niezwykłej strony. POLECAM!!!!

Zwiedzanie Madery z dobrym przewodnikiem to fajna sprawa, musze skorzystać z tej opcji następnym razem, bo z tego co widzę na stronce tego madeira dreams to naprawdę piękna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałam okazję byćna Maderze przy okazji ślubu, który był zorganizowany przez Panią Sonię z madeira dreams i było wspaniale 🙂Do tego zwiedziłam wyspę, no cos pięknego, każdemu ją polecam! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, 2libed napisał:

madeira dreams to spamerzy nie stac ich na reklame i fora spa/muja.

2libed no nie wiem ja tam jednak byłam i chciałam napisać, że wyspa jest piękna, bo moim zdaniem naprawdę warto ją zobaczyć 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×