Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Alka99

Dobry lekarz rodzinny z Krakowa

Polecane posty

Hej, czy możecie na szybko polecić jakiegoś lekarza rodzinnego z Krakowa? Nie musi być na kasę chorych, szczerze mówiąc to mam już dość państwowej opieki zdrowotnej i wolę zainwestować w swoje zdrowie. Znajoma mówiła, że doktor Grażyna Więcek jest bardzo dobrą specjalistką, być może się do niej wybiorę. Czy możecie kogoś konkretnego polecić? Zależy mi na fachowej osobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić lekarzy z przychodni Prima Med. Jestem tam zapisana zarówno ja, jak i dzieci i jestem zadowolona. Bez problemu można dostać skierowanie na potrzebne badania a lekarze są bardzo cierpliwi w stosunku do dzieci. Kiedyś wizyta u lekarza kończyła się płaczem i zawsze była powodem do stresu, ale odkąd chodzimy tutaj dzieci przechodzą przez to bezproblemowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie najlepsza przychodnia w Krakowie to Unimed na ul. Młodej Polski 7, przyjmują na nfz, do tego można rejestrować można się elektronicznie co jest dużym ułatwieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnkanana
Cytat

 

A możesz podpowiedzieć jak działa taka mobilna przychodnia? O co chodzi? Podobno u nas w Warszawie tez jest od niedawana taka możliwość, ja przyznam szczerze nie korzystałam ale wydaje się ze to mega wygodna opcja może być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to bardzo dobre rozwiązanie, tym bardziej tak jak piszesz, jeśli starszy człowiek nie ma zbyt wiele siły, żeby się wybrać do przychodni... A tutaj mamy komplet badań w dobrej cenie dzięki LekarzObok :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnkanana

Nawet ja sama jak mam wizję najpierw stać w kolejce żeby umówić się na te badania, potem je zrobić i znów pewnie czekać, a i tak za jednym razem tych wszystkich badań nie dałoby rady zrobić to już zdecydowanie łatwiej to działa z taką mobilną przychodnią, a koszt z tego co widziałam to tylko 130 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia_radoska

Tylko 130 zł? to faktycznie nie dużo. Aż sobie sama zapiszę kontakt. teraz jakieś choroby z podwójną siłą uderzają, u młodego w przedszkolu połowa grupy choruję, więc tylko czekam kiedy i nas dopadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiaa

No raczej, 130 zł to według mnie na prawdę nie jest dużo za taki komfort. Sama już miałam okazję skorzystać z mobilnej przychodni i wiem co mówię. Wszystko odbywa się na spokojnie, nikt Cię nie pogania a pielęgniarka i lekarz poświęcają Ci całą swoją uwagę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam zapisanie się do przychodni na Cieszyńskiej, bardzo dobra przychodnia lekarza rodzinnego
duży profesjonalizm wizyt

nie ma problemów z zapisaniem się na wizytę w terminie jaki nam pasuje

poza tym w przychodni przyjmują rownież specjaliści

Na stronie jest kontakt https://prima-med.info -  w poprzedniej przychodni miałam o wiele większy problem z dostaniem się w terminie, tutaj nie mam problemow żadnych 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Max

Zdecydowanie polecam lekarzy w Unimedzie na bronowicach. Super podejscie do pacjenta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika

Polecam serdecznie lekary w Unimedzie, świetna przychodnia, nie m kolejek, lekarze z powolania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka

J.w olecam unimed, wczesniej mialam lekarza gdzie indziej ale tu przynajmniej czas oczekiwania zeby dostac sie do lekarza jest krociotki, no i mozna zrobic badania na miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mery

Polecam Unimed na Mlodej polski, super nowoczesny sprzet, bez dlugich terminow, zawsze gdzies Cie wcisna 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filippe

Ja mam blisko do Unimedu na Mmlodej polski wiec tu sie zapisalem i jestem zadowolony, nie ma kolejek, lekarze swietni, nie wydawacze antybiotykow tylko tacy prawdziwi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam powyzsze opinie o Unimed. Cala rodzina mamy tam lekarza, juz od jakiegos czasu i jest na prawde fajnym, kompetentnym gosciem! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Pani Anna Musiał z Enel-Med. Bardzo dobry lekarz z odpowiednim podejściem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×