Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

revolver

Boże Narodzenie jest dla ludzi wierzących

Polecane posty

Gość gooooooooooooosc
chmury deszczowe rozganiac snieg odsniezac baterie w sloncu ladowac pracowac jako Mikolaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ateisci ogladaja tv
i jedza frytki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jako ateistka obchodzę Gwiazdkę :p Boże Narodzenie to tak przy okazji...Poza tym wierzący sie modlą a ateiści czekają aż przyjdzie do nić Święty Mikołaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet z rzezni
A ja sobie dzis jadlem miesko, mniam mniam kielbaska, szynaczka.. palce lizac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewierzący sa śmieszni
obchodzą urodziny kogoś, w kogo istnienie nie wierzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet z tradycja
Tak jak juz mowilem wczesniej niedouczone katoliki, boze narodzenie a w szczegolnosci jesli chodzi o wigilie to POLSKA TRADYCJA, a ja lubie Polskie tradycje, szczegolnie gdy mozna sie najesc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierzacy sa smieszni
Wierza w urodziny kogos kto urodzil sie zupelnie innego dnia xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za to wierzący powinni przeżywać swięta duchowo, lamać sie opłatkiem, śpiewać kolędy...a nie uprawiać gusła w postaci choinki, pełnych stołów żarcia i Mikołaja z prezentami...z prezentów to co najwyżej powinniście dawać księdzu na tacę dla dzieciątka :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie śmieszny .
Wy wszyscy jesteście śmieszni :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet z nieba
Kinga co Ty bedziesz tlumaczyla, w naszym kraju ludzie sa juz tak zmanipulowani przez kosciol ze sami nie wiedza w co wierza. Nie czytaja biblii, nie rozumieja nauk Jezusa, tyle zeby co niedziela byc w kosciele i szopke odpie*lic i elegancko, bonusowo jeszcze sie ksiezula wspomoze dodatkowa 100-ka zeby na dzi*ki mial biedak, to juz w ogole super. Tak naprawde w tym ciemnym kraju nie bedzie sie dzialo dobrze, nie przez nie katolikow lecz przez katolikow, dlatego wlasnie kler tak najezdza na ateistow bo sie boja, bo w wiekszosci ateisci znaja lepiej pismo swiete niz wierzacy i moze moga (co gorsza) kogos na swoja bezbozna strone przeciagnac. Ja nie mam nic do wierzacych o ile mozna z nimi konstruktownie porozmawiac i jesli wiem ze wiedza w co wierza i dlaczego a nie tylko sluchaja pierdol z ambony albo robia cos bo sasiedzi tez tak robia. Roznica miedzy ateista a katolikiem w sprawie wiary i pisma swietego jest taka, ze ateisci zazwyczaj odsuwaja sie od wiary, bo ja dobrze znaja, znaja pismo i wiedza co im sie nie podoba i co ich razi. Katolik z kolei to jak taka slepa kura, po co mu czytac i sie zaglebiac w cos, wystarczy ze raz w tygodniu pojdzie za innymi ludzmi do kosciola i przesiedzi ta godzine myslac o byle czym, ale sam fakt ze byl w kosciele oznacz ze jest wierzacy bo.. PRAKTYKUJE! ZAL zal zal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ateiści - tak samo jak komuniści - powinni być wszyscy w pracy , robiąc na haracz nierządu, a nie opierdalają się wsuwając dobre żarcie :classic_cool: szef jednak kazał ich miłować ? ale jak tu miłować darwinizm itp ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hakariki
facet z nieba dobrze gada, katolicy sami juz nie wiedza w co wierza. wszystko jest zepsute i przesiakniete komercha. liczy sie tylko kasa w terazniejszym swiecie. ludzie chodza do kosciola na rewie mody, a nie zeby sie modlic. robia chrzty bo taka tradycja u nich w rodzinie, wiem na przykladach, a nie bo wierza w cokolwiek. kosciol powinien sie sam rozwiazac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efrefr
w Polsce Boże NArodzenie to nie tylko sprawa religijna ale i kwestia tradycji, obyczaju. Przecież tylu ludzi świetuje anawet do kościała nie idzie. W tym kraku to nawet za bardzo wierzacym nie trzeba byc , by obchodzic te swieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×