Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ukryta prawda

Co sądzicie o portalu społecznościowym "Nasza klasa"?

Polecane posty

Gość u76i7i668i
Jak dla mnie to taki wieśniacki portal -byle się pochwalić, pokazać, wylansować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość same solarstwo
tam jest robi sie to żenujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhfffddddff
lepsza nk , można wysyłać anonimowe prezenty, nie to co na fb :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapisalam sie na nk
odnalazlamklase, pogadalam z dziewczynami, przegladnelam jak wygladaja teraz moje dawne 'ukryte' ;) milosci i skasowalam konto jak sie tylko pojawily jakies sledziki, gabki, prezenty i inne naciagarskie pierrdoly :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhfffddddff
lubie wysyłać anonimowe prezenty moim miłościom :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZARÓWNO ..
zarówno na facebok i nk jest lansowanie się ... czasem owszem można z kimś porozmawiać kogo dawno się nei widziało .. i sa to wartościowe znajomości ale jest grono ludzi na nk i facebook którzy szukają nie wiadomo czego kretynki pokazujące d..ę itp.. patologia społeczna , nic więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo mnie ktoś powiedział że nk i fb to jedno i to samo chujostwo. Z tym że nasza klasa to polskie kurestwo a facebook to kurestwo światowe :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapisalam sie na nk
nie wiem, ja nikogo nie szukam na zadnym prtalu, w ogole w necie nikogo nie szukam, ani na nk nie szukalam, ani nie szukam na FB, nie szukam tutaj, ani na zadnym innym forum, wiec nie rozumiem tego. lubie czytac rozne wpisy znajomych, smieszne zdjecia, celujace memy, dowiedziec sie o roznych wydarzeniach w moim miescie, o akcjach itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raflezja
Nasza klasa już chyba odchodzi w zapomnienie. Ja zachowałam konto z jednego tylko powodu - zgodnie z pierwszym zamysłem portalu odnalazła się tam cała moja klas z liceum. Dokładnie każda osoba! Po latach urządziliśmy spotkanie, przypomnieliśmy sobie, jak zgraną klasą byliśmy i do dzisiaj organizujemy takie spotkania. Dzięki n-k łatwiej jest się zorganizować, porozumieć wszystkim na raz. Jednakże są to na dzień dzisiejszy raczej obcy mi ludzie, toteż nie daję im wstępu do swojej prywatności. "Prywatnie" zadomowiłam się na facebook'u. Tam w znajomych mam moich aktualnych znajomych i bliskich. Chociaż jako "narzędzie" pełni dla mnie dokładnie taką samą funkcję - zbiorowa komunikacja. Organizując jakąś imprezę, wyjazd, wakacje...cokolwiek - nie musimy dzwonić każdy do każdego. I w sumie do tego tylko służą mi te portale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnnnnnniiiiiiaa
nk to juz przeszlość, tylko wieśniaki jeszcze mają tam konta, a to dlatego, że fb jeszcze do nich nie doszedł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nk mam
jeszcze ale chyba sie wypisze mam 70 znajomych i ani jeden nie wysłał życzeń na świeta kontaktów nie mam z nimi zadnego wiec po hooja to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam 71 osób na nk i 98 na fb ;) bo trochę mnie już usuneło i ja sama też trochę usunełam. Teraz zastanawiam się czy nk nie skasowoać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufdshfudhgfud
Na nk można pograć w happy harvest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Portal Nasza Klasa to wielkie za przeproszeniem g****o nie da się wejść na stare konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Początki Nk były dobre, ale po jakimś czasie zrobiło się nudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×