Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Karen18

świat bez mezczyzn

Polecane posty

hej,tak sie zastanawiam czy mezczyzni sa potrzebni do szczescia....jak by bez nich swiat wygladal...jak wy to sobie wyobrazacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ogladalam i nie zaluje:)tak myslalam ze beda na mnie najezdzac za ten temat:p najlepiej mezczyzn na bezludno bez kobiet wyspe wtedy nie bedziecie ranic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyber cyber cieniasie
facet cie zranił a ty już bzdury wypisujesz swiat bez mężczyzn :P a jaki byłby świat bez kobiet? Będąc lessbijką kobieta by cie nie zraniła? albo inaczej byś to przeżyła? świat bez kobiet byłby do dupy tak jak świat bez mężczyzn A cierpienie ? nie ma świata idealnego życie zarówno kobiety jak i faceci ranią :P ale są wyjątki, a uczucia są jak drzewka bonsai jak kwiatek jeżeli nie dbasz o roślinkę to więdnie, usycha i ginie tak jest z miłością nawet roślinka się na ciebie wypnie mimo że ją będziesz podlewać dbać umrze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świat bez mężczyzn byłby łatwiejszy do przełknięcia niż bez kobiet;) bo jakoś tak częściej słyszę od kobiet, że są w stanie same sobie poradzić ale nigdy w życiu nie usłyszałam od faceta, że mógłby żyć bez kobiet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zraniona ale mam tyle dylematow,mysli rozwazan...czy zycie bez mezczyzn byloby prostsze...nie jestem lesbijko poprostu zastanawiam sie jak by to bylo...ale nie powiem ze przez jednego bardzo jestem zraniona i wiem ze to tez przez moja glupote...przez to nie mogłam ulozyc normalnych relacjii z chlopakiem...powiem tak z jednej strony chcialbym zyc w takim swiecie ale jednak czasami potrzebuje mezczyzny:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do arnold szwarceneger kobiety sa obrotniejsze i tak naprawde lepiej znosza samotnosc i brak mezczyzny niz mezczyzna brak kobiety :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, życie bez mężczyzn byłoby prostsze, bo to oni odkryli wszystkie skomplikowane i zarazem niesamowite rzeczy tego świata;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo moje teksty sa pisane na telefonie:d mam nadzieje ze mi wybaczycie za te drobne bledy:)ja jestem z lubelskiego :d ale trzymajmy sie tematu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sugerujesz, że kobiety to takie ładowarki? Może i tak, ale jednak męski mózg podobnie jak e-book readery w czasie ładowania jest bezużyteczny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brahmin wyczulam w twojej wypowiedzi sarkazm i ironie :p nie zapominajmy ze kobiety tez przyczynily sie do rozwoju,tylko w starozytnosci kobiety nie mialy praw ale na szczescie to sie zmienilo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To źle wyczułaś. To był wyłącznie żart. Doceniam wkład kobiet, nawet, jeżeli nie był on bezpośredni w rozwój ludzkości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze,ja nie mam nic przeciwko tym mezczyznom ktorzy maja swoje kobiety i ich nie zdradzaja itp. Poprostu trzeba odzielic to co zle od dobrego jezeli wiecie co mam na mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oocho taniec godowy
kobiety są obrotniejsze :D:D zwłaszcza w gronie kilku mężczyzn w jednym miejscu :D:D wtedy obroty macie wyjebaaane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oocho taniec godowy
idealizować się teraz będą :D:D wywalić wam argumenty po których pójdziecie zdołowane spać :D:D:D 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiadomo ale czy nie lepiej zyc w swiecie bez ludzi chamskich i tych ktorzy zdradzaja?to juz do wszystkich sie tyczy bo kobiety to samo co mezczyzni robia.nawet i gorzej bo sie puszczaja z kim popadnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypnij się a ja głęboko wejde
zdradził a ta takie tematy zakłada :D:D arnold ma racje ciekawe ilu ty zdradzisz moze nawet kiedys tego jedynego ojca swoich dzieci a listonoszem albo kominiarzem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypnij się a ja głęboko wejde
mniejsza konkurencja :o ale tez większe prawdopodobieństwo trafienia wybrakowanego towaru :P np panny która lubi gang bang

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecierz tutaj tez sa ludzie...chce uswiadomic wszystkim ze wszystko coraz bardziej stacza sie w dol...kiedys nie ktore zachowania dziewczyn wspolczesnych byly by nie do pomyslenia...co chwile by ktoras na gnoju jechala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypnij się a ja głęboko wejde
chociaż codziennie chodzi do pracy w przedszkolu :D po robocie kiedy w drodze do domu zaliczy kilka pał w ustach a jak wróci to da ci jeszcze buzi :o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zdradzil mnie nikt w zyciu:d poprostu mam dosc chamstwa i prostactwa czy to takie dziwne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie mniejsze prawdopodobieństwo, bo im mniej mężczyzn, tym mniejsza szansa spróbowania gang bang:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o takie wlasnie rzeczy mi chodzi :p skoro zdradza to po byc z ta druga osoba?zeby zranic?chyba tak...chłopy to jołopy nie wszyscy ale wiekszość :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×