Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jestem ojcem i dziadkiem

Nie kocham dzieci swoich córek!!!

Polecane posty

Gość jestem ojcem i dziadkiem

Np. lubię syna swojego syna i synowej Np. Lubię dwie córeczki swojego drugiego syna i synowej A dzieci córek. Starsza córka ma trójke chłopca i dwie dziewczynki i jakoś nie chciałbym żeby mnie odwiedzali. Ani jej mąż ani jej dzieci, druga córka ma syna które samotnie wychowuje i powód jaki podałem dlaczego nie chce jej widzieć to to że ma nieślubne dziecko. Z drugiej strony zacząłem utrzymywać z nią kontakt. Np. w wigilie kupiłom prezenty tylko wnukom które podarowali mi synowie a wnukom które urodziły córki nic nie kupiłem. Widocznie każdy ojciec tak ma że nie kocha dzieci które urodziła córki. Moja żona też jest bardziej za dziećmi córek a mniejsza zainteresowanie wykazują dzieciom synów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamiętaj tylko że pomoc
w dorosłym życiu od dzieci córek ci się nie należy. Więc najlepiej będzie jak w dorosłym życiu też nie będziesz z nimi utrzymywać kontaktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xzxzxz
no to ojcem i dziadkiem jesteś tylko z nazwy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem ojcem i dziadkiem
Swoich synów, swoje córki kocham. Dzieci swoich synów też kocham, im kupiłem prezenty na gwiazdke. Dzieci córek nic ode mnie nie dostały. Ale to moja sprawa komu co kupuje. Mam do tego prawo, poza tym moja starsza córka też nie jest lepsza. Np. moja córka wzięła do sklepu swojego syna i syna swojego bratu. I swojemu dziecku zrobiła prezenty, zabawki itp a swojemu bratankowi nic nie kupiła. Chciałem jej zwrócić oto uwage to powiedziała mi że musi o swoim dziecku myśleć a nie o moim wnuku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochaj kogo chcesz-
nic mnie to nie obchodzi, jak większość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem ojcem i dziadkiem
To dlaczego moje córke nie potrafią tego zrozumieć. Że ja nie lubię ich dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stary a głupi
i jeszcze musi prosić o rade na forum . Powiedz swoim córką wprost- nie życzysz sobie kontaktu z nimi ani ze swoimi wnukami, myśle że zrozumieją. Przynajmniej byłbyś szczery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem ojcem i dziadkiem
ale moja żona zaprasza nasze córki z dziećmi do nas. Najgorsze jest to że ja z córkami chce mieć kontakt ale nie chce kontaktów z ich dziećmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srujka
To sie pochlastaj... Po co tu napisales, skoro pomocy nie chcesz? Chciales sie podzielic z nami ta szczesliwa wiadomoscia w Swieta? Moja rada- psycholog, jemu mozesz wszystko powiedziec i dostaniesz jeszcze jakas sensowna rade. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiwwkaa
Nie wszyscy dziadkowie kochają swoje wnuki. Moja babka nie pałała do mnie uczuciami i żyję, generalnie ma to w doopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziadku , drogi dziadku a
raczej durna prowokatorko....idź już spać kochana bo aż się niedobrze robi. Żeby było jasne, starsi faceci nie siedzą na kafe żeby takie smuty pisać :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiwwkaa
Chociaż teraz jak jest bardzo stara(92 lata), to próbuje coś tam nadrobić. Może tobie też na stare lata coś się odwidzi. Nadmienię, że jestem dzieckiem syna, dzieci od mojej ciotki to już inna bajka, najlepsze, najkochańsze... Co mogę doradzić, to zachowaj trochę pozorów, bo kiedyś możesz żałować. Nigdy nie wiesz co zgotuje Ci los.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marne prowo
jaki normalny facet siedzi na forum ciąża poród.... wypaczony/a jesteś, że takie bzdury wymyślasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata------
Jeśli to nie prowokacja, to facet powinien iść sie leczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Hehe, kafeteryjne i/d/i/o/t/k/i dały sie nabrać na prowokację. A polki się dziwią czemu są uważane za najgłupsze istoty na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Widzę że autorka poprzedniego temacidła o dzieciach córek i synów dalej truje i zmyśla piedoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dziadku, chyba ci sie zaczyna demencja starcza, bo nielogicznie gadasz.Jeszcze bym sie nie dziwila, ale uwazala cie za s...na, jesli bys kochal tylko synow i wnukow, a corki i wnuczki nie.A ty niby kochasz wszystkie dzieci tak samo, tylko jakis uraz do wnukow od corek.I tylko z tego powodu, rozumiem ze mozna wnuka nie lubic jesli jest paskudnym rozpuszconym bachorem, ale ciebie to gryzie ze corka urodzila.Popros moze specjaliste o pomoc, to nie jest normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×