Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jestem ojcem i dziadkiem

Nie lubię dzieci swoich córek!!

Polecane posty

Gość jestem ojcem i dziadkiem

Np. lubię syna swojego syna i synowej Np. Lubię dwie córeczki swojego drugiego syna i synowej A dzieci córek. Starsza córka ma trójke chłopca i dwie dziewczynki i jakoś nie chciałbym żeby mnie odwiedzali. Ani jej mąż ani jej dzieci, druga córka ma syna które samotnie wychowuje i powód jaki podałem dlaczego nie chce jej widzieć to to że ma nieślubne dziecko. Z drugiej strony zacząłem utrzymywać z nią kontakt. Np. w wigilie kupiłom prezenty tylko wnukom które podarowali mi synowie a wnukom które urodziły córki nic nie kupiłem. Widocznie każdy ojciec tak ma że nie kocha dzieci które urodziła córki. Moja żona też jest bardziej za dziećmi córek a mniejsza zainteresowanie wykazują dzieciom synów. Prosiłbym by na ten temat wypowiadali się głównie panowie co o tym myślą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalni nie wchodza
estes pojebanym staruchem jak nie kochasz dzieci swoich corek..szkoda dzieci ze maja takiego dziadka..kiedys bedziesz zalowal ale bedzie za pozno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfgfuftfcyfkcytckyvtvyjgfvyjug
prowokacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziadek kilkorga.....
Facet, jesteś chory. Tyle Ci powiem. Chory. U nas nie ma faworyzowania wnuków. Każdy traktowany jest tak samo. Ty jakąś patologię tworzysz. Te wnuki ok a tamte nie. Chory jesteś i do du py z Ciebie dziadek. Kocha się wszystkie wnuki. To są dzieci. To nasza krew! Ty nie zasługujesz na wnuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska2112
Moj dziadek faworyzowal. Dokladniej mowiac, ja i moj brat nie liczylismy sie dla niego (raz w roku dal nam ciastko):P Na szczescie nie widywalam go czesto, szybko nawet umarl. Ale nad zycie uwielbial dziecko swojego syna, czyli mojej mamy brata. Dodam, ze ta wnuczka ktora uwielbial miala jeszcze brata- tego z kolei nie nawidzil. Ogolnie byl dla wszystkich pojebanym czlowiekiem, nikt go nie lubil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×