Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aztrek

Pytanie do kobiet (kosmetyki)

Polecane posty

Drogie Panie Wiem ze babki lubie ladne rzeczy, ostatnio tak sobie myslalem o tym aby aglebic temat płatków do czyszczenia twarzy 9napewno wiecie o co chodzi) aby to zastapic te biale okragłe np, jakimis kształtami kwiatków i delikatnie w pastelowych kolorach to pomalowac tak aby nie bylo to za bardzo intensywne. Czyli taki platek w formie kwiatka , lub kilka rodzajow kwiaktków. Poaiwdzcie nabylby ktos z Was taki produkt? Pozdrawiam zwykly facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żadnych kolorów na płatkach
jak juz to wytłoczony wzorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym nie kupiła. Okrągły kształt jest wygodny, udziwniony niekoniecznie, biały to brak koloru, czystość i higiena, Twoich bałabym się użyć w obawie przed uczuleniem Moim zdaniem to przerost formy nad treścią, szukanie pomysłu na siłę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płatki mają być białe i dobrze
zmywać , po co udziwnienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno fajny pomysł, ale na kolorowym nie będzie widać tak do końca czy już zmyłam makijaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udziwnienia robiono i robi się w bardzo wielu dziwnych rzeczach. Weźmy po uwagę np. papier toaletowy. Kiedyś były szare i szorstkie. Ktoś wpadł na pomysł, żeby był biały/kolorowy/z wzorkami. Pytanie w takim razie kto to kupuje? Ano prawie wszyscy, bo stary (twardy, szary) jest już w zdecydowanej mniejszości na półkach sklepowych. Tak wiec nie ma co krytykować pomysłu Aztreka. Przecież istnieje już kolorowa wata kosmetyczna (w kuleczkach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×