Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobietkaaaaa300000

Praca na produkcji po studiach

Polecane posty

Gość kobietkaaaaa300000

Czy przyjmują po studiach do pracy na produkcję czy robią jakieś problemy? Że niby ktoś mgr a chce pracować na produkcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odnośnie tematu
To zależy jaki z ciebie mgr, czy taki który poza wiedzą teoretyczną już zapomnianą bo wykutą na egzaminy,taką w praktyce nie stosowaną, posiada dodatkowe umiejętności, które są mile widziane u pracownika fizycznego? Teraz niestety prawie każdy mgr, tyle że jako pracownik gorszy od tych bez tytułów, a z praktyką w zawodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cincirdia
no chwola po prawie i medycynie jest praca i to dobrze płatna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spoko ja dałem CV po dwóch kierunkach na Akademii Ekonomicznej: zarządzanie; ekonometria i statystyka na produkcję i się dostałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego mają robić problemy? To bardziej dla wykształconej osoby powinno być uwłaczające, że musi pracować w takim miejscu. Ale w perspektywie bezrobocia często trzeba weryfikować swoje plany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość surra
Hm ciężko jest o prace po studiach... Warto zainteresować się popularnymi szkoleniami, jeśli np interesujesz się sprzedażą to własnie http://www.projektgamma.pl/strefa-wiedzy/artykuly/skuteczna-sprzedaz takie artykuły powinny Cię zadowolić, a w ręcz powinny być u ciebie czytane do codziennej kawy. Po studiach trzeba się koniecznie zastanowić co się chce robić, czy dalej w kierunków studiów praca was interesuje czy moze już jednak nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przez pewien czas pracowałam w firmie www.macopharma.pl Jest to firma, która zajmuje się wytwarzaniem zestawów do pobierania i preparatyki krwi. Było to pokrewne z moimi studiami, więc chętnie podjęłam tam pracę. Warunki były bardzo dobre, więc polecam ich wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konst3

Ja pracowałem przy produkcji opakowań w C2C. Miło wspominam pracę, atmosfera była świetna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×