Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kobieta - bvudbbvd

czy też tak macie ?

Polecane posty

Gość Kobieta - bvudbbvd

pytanie do kobiet, czy tez tak macie ze jestescie w zwiazku wszystko gra az tu nagle przychodzi taki dzien/chwila (i nie wiem czy to ma zwiazek z hormonami i cyklem ale...) ze nie chcecie widziec, slyszec i myslec o facecie. Ze taka sie rodzi w was agresja ze macie jedynie ochote strzelic mu w pysk? ja tak mam ze jednego dnia jest ok a potem mam w sobie takż nienawisc ze po prostu piesci zaciskam, moge go obrazac, wkurzac, odpychac, sprawia mi to nawet przyjemnosc gdy juz odchodzi jak pies skulony. Mam wtedy ochote zabić wszystkim facetow. To jest silniejsze ode mnie, a po 2-3 dniach mi przechodzi i chce sie juz prrzytulic itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazusela karusela
pms to sie zwie, ale taka hartkorowa nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo sporadyczniehnj
ale tylko podczas oczyszczania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przepraszactrzebaumiec
nie wszystko gra jak gra jak ktos postepuje afir jak nie gra mowimy to i niewazny jest dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta - bvudbbvd
to chyba nie jest normalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta - bvudbbvd
ktos sie wypowie, moze jakis chlopak napisze jak zachowuje sie jego dziewczyna czy tez ma jakies dziwne jazdy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga92
Witam, jestem w związku już ponad 2,5 roku i od pół roku jestem mężatką i mamą:) Oczywiście bywają dni gdy mój mąż działa mi bardzo, bardzo na nerwy.... ale nigdy nie poczułam że mogę go nienawidzić (chodź bym mu czasem chętnie przyłożyła;) ), oczywiście czasem w kłótni mówię słowa przykre, obrażające w kierunku do niego lecz później gdy ochłonę zawsze przykro mi z tego powodu i mam wyrzuty sumienia. Myślę, a wręcz jestem pewna że On również ma tak samo. Takie dni wcale nie sprawiają mi przyjemności... wręcz odwrotnie, jestem poddenerwowana na wszystko... Tak myślę że może po prostu do siebie nie pasujecie? Albo powinnaś zasięgnąć rady psychologa lub kogoś kto będzie mógł Ci powiedzieć z czego takie zachowanie wynika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam tak ale wiem co czujesz bo ja jak mam pms to jestem strasznie agresywna do rodzicow, nie moge na nich patrzec, denerwuja mnie strasznie :O jak odwiedzam ich na kilka dni i wypada mi wtedy pms to siedze caly dzien sama w swoim pokoju i wychodze tylko na posilki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×