Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

karola2812

jak długo plamienia po poronieniu

Polecane posty

oj, kochana, bardzo mi przykro! ja to przeszłam we wrześniu tego roku, jednak wyglądało to w sumie jak okres, tylko bardzo bolesny. trwał 5 dni, jak zwykle :( Potem USG pokazało że jest jak przedtem :( trzymaj się cieplutko!!! i nie poddawaj się! ja teraz jestem w 5 tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, niestety samoistne :( a za Ciebie trzymam kciuki! bo na pewno będzie dobrze! pomyśl, ze tak musiało być, bo dzidzia nie dałaby sobie rady na tym świecie :( ja tak sobie zawsze myślę, jak o tym wspomnę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpowiadam po kolei: okres dostałam normalnie po 28 dniach, ja sie starałam od razu, ale nie miałam zabiegu.. słyszałam, że w przypadku takim jak ty to powinno się odczekać minimum 3 cykle choć ja teraz poszłam od razu do gina, bo ostatnim razem usłyszałam, że moze mam za mało progesteronu więc otrzymałam duphaston... i czekam na wyniki badań bo zrobiłam przed swiętami i nadal nie ma wyników :( ja też mam 4 letnią córeczkę ale tamta ciąża też była z przygodami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie miałam zabiegu-kiedy zaczelam plamic pojechaliśmy do szpitala.Badanie,usg i szokująca diagnoza-pusty pecherzyk bez zarodka,a to miał być już 8 tc.Według usg 4-5tc.Lekarz kazal przyjsc za tydzień.Pojechałam, ale nic się nie zmieniło,tylko że pecherzyk sięoodkleil.Powiedział że w przeciągu 2-3 dni się wyjasni,nie mylił sięNastepnego dnia a była to sobota popoludniu stalo się.Całą noc spędziłam w toalecie bo nie dawalam rady z opanowaniem krwawienia-jak z kranu -tragedia.Po 2 godz.doszly skurcze jak porodowe.Nad ranem krwawienie uspokoiło się i byli jak na @ tylko ze skurczami.W poniedzialek było do wytrzymamia.Od piatku-soboty mam tylko plamienia.Jenki kiedy to się już skończy.?Mam nadzieję że kolejna ciaza będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okres dostaniesz po ok 5 /6 tygodniach plamiłam po zabiegu ok 2 tygodni. Z seksem trzeba czekać do pierwszej miesiączki. Ja zaczęłam się starać po 2 miesiącach i zaraz zaszłam w drugą ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola kazda kobieta przechodzi to inaczej. Ja mialam straty w roznych etapach ciazy od 6 do 14. Niektore kobiety maja po 4 tygodniach okres niktore po 6 , 7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorko, ja straciłam ciążę
na podobnym etapie, jak Ty i właściwie w bardzo podobny sposób, krwawienie? plamienie trwało około tygodnia, miesiączke dostałam normalnie po 28-30 dniach. Było to poronienie samoistne, ale mi lekarz kazał odczekac 3 cykle z kolejnymi staraniami i tak zrobiłam, choc teraz sobie myśle że mogłam zacząc po max. 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po tak wczesnym poronieniu z dosiadczenia piwiem rowiez by nie starac sie od razu. 2 cykle i jesli nie ma infekcj mozna sie starc choc ja bym po tym co ja juz przeszla-porobila podstawowe badania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. Ja miałam zabiegł 21.12 - krwawiłam tylko w dzień zabiegu, kolejny dzień delikatne plamienia. U mnie puste jajo płodowe, poronienie zatrzymane - zabieg w 10 tyg. :(. moja pierwsza ciąża :( . Jak wszystko będzie dobrze to starania zaczynamy po 2 okresie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie załamujcie się dziewczyny. U mnie druga ciąża w 3 cyklu po poronieniu i wszystko poszło gładko. Niestety czasem tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola2812- bardzo mi przykro. u mnie nie bolało aż tak bardzo ale wspomogłam się nospą. jak zobaczyłam plamienie to poleciałąm do gina i zobaczyłam jeszcze zarodek w macicy... dał mi nospę fortę, luteinę kazał leżeć, ale wieczorem było jeszcze gorzej i też leciało i leciało co 2h nowa podpaska.. ehhh najgorsze było to, że w pierwszej ciaży też miałąm krwawienie i dotrwałyśmy do porodu :) tutaj poszłąm na USG a lekarz zdziwiony pytał czy na pewno jestem w ciąży bo on tu nic nie widzi- to był szok :( lekarz zalecił poczekać te 3 miesiące ale wiem, że wiele dziewczyn stara sie od razu. my też. postawiliśmy na to, zę natura sama zdecyduje kiedy powinno się udać i tak też było :) Przetrwaj i bądź dobrej myśli. przesyłam moc uścisków :********

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,dzięki za słowa otuchy.Jest ciężko ale fizycznie nie psychicznie.Myślę że jakby co to jestem gotowa na kolejne starania.Jenki może to co mi się przytrafiło to jest z racji mojego wieku?Sama nie wiem -dlaczego,przecież mam już jedno dziecko.Wtedy ciaza bez żadnych problemów,bez objawów i wogole gdyby nie fakt że staraliśmy się to chyba nie wiedzialabym że jestem w ciazy-oczywiście na początku.A tym razem to była powiedzmy kontrolowana wpadka,bo nie zabezpieczalismy się.Gdy test pokazał 2 kreseczki byliśmy trochę w szoku,potem ogromne szczęście,plany i tu szok.Mój M twierdzil że następnym razem się uda.Wszyscy przyzwyczailiśmy się do tego że będzie nas czworo.Będę się modlić aby było wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×