Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prosiaszek

110 kg 175 cm wzrostu ...

Polecane posty

Gość prosiaszek

czy jest mozliwe schudnac do 70 kg do wakacji? JEzeli tak to jaka diete stosowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasla2113
A po co sz tyle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosiaszek
tzn zrzucic aby wazyc 70 kg, czyli 40 kg ... ? Do wakacji? Jak to zrobic, chyba tylko duzo silnej woli mz tylko ja nie potrafie uwierzyc ze mi sie uda, samo myslenie o tym ze jestem na diecie konczy sie tym ze jem wiecej, co ze mna jest? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzydziestka 3
tez mam tyle do zrzucenia...zaczynam od 1 stycznia,powiedzialam sobie albo teraz albo juz nigdy!!!!! jeszcze 8 lat temu wazylam 85kg a teraz 121 MASAKRA!!!!! musze udowodnic sobie ze sie da!! tak bardzo tego pragne...zmienic ciuchy chociazby od dwa rozmiary mniejsze....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cincirdia
ja pierdziele co za pasztet idź do dietetyka na siłownię biegaj na basen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko! ja z toba, mam w planach: --basenik przynajmniej 2 godz w tyg (przez prace nie mam czasu) --dieta, sama sobie wymyslilam --herbatki odchudzające --tabletki odchudzające --duuuuuuuuuzo wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzydziestka3
ja przygotowuje sie psychicznie....ale juz nie moge sie doczekac 1 stycznia wtedy to zaczynam swoja walke!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexflexi
a ja sie tylko zastanawiam co mam zrobic z tymi wszystkimi slodkosciami co zostaly mi po swietach, wyzucic szkoda a zjesc to by byla beszczelnosc ze przed dieta jeszcze sie opycham slodyczami, jak schowam do szafy to bedą mnie kusic!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiernarzekaja
daj biednym , potrzebujacych pełno takich osob jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barberka111
:) halo jest tu ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odchudzonatylkowpołowie
40 kg do wakacji będzie trudno ale znam takie osoby, którym się to udało na przykład na diecie Dukana , podobno dobre efekty daje dieta Slimming World. Schudłam 11kg Ja stosuję ją zgodnie z zasadami z tego forum, są tam też inne diety np.Metoda Montignaca czy owsiana. Jak masz ochotę zajrzyj , niestety trzeba się zalogować . www.dukanowebanitki.pun.pl Jest tam m in babka, która na DD schudła 38 kg i taka która na SW schudła ponad 25 oraz kilka innych z dużymi sukcesami. Zasady diet są opisane czytelnie wraz z ciekawymi przepisami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×