Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasiak1985

sylwester-jakieś szokowania

Polecane posty

Chodzi mi czy planujecie jakieś mniej spotykane stroje: duźy dekolt , spory rosporek przy sukni , brak bielizny lub gołe nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem szokowana
twoim szokowaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta_premm_
Szpilki i bluzeczka z wielkim wycięciem na plecy i goła c*pka. Czy to szokuje to nie wiem, bo dużo dziewczyn będzie bez bielizny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zullus:?
marta_premm_:) tY TEZ BEZ?:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byly jakieś odważne?
Ktora z was byla bez bielizny? Jako pierwszą zglaszam moją żonę. Opisuje od dolu: 1. Szpilki typowo imprezowe - srebrne czółenka na platformie, obcas 16cm. 2. Pończochy samonośne, czarne, ze szwem. 3. Spodniczka b. krotka, nie calkiem zakrywala koronki od pończoch na stojąco. Na siedząco bylo widać nawet golą skórę. Spodniczka czarna z blyszczącego, elastycznego materialu, z tylu bialy suwak, troszkę rozpięty od dolu. 4. Bluzka b. elegancka, dlugie rekawy, do bioder i pod szyje (nie moze być za duzo tej golizny:-) ), ale z tyłu niespodzianka: pionowe rozciecie od samej gory do dołu. Nie wspominalem o bieliźnie? To dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja zaskoczyłam męża ubrałam czerwone szpilki,suknie w tym samym kolorze.Suknia była do kostek ale z lewej strony rozporek do pasa jak siedziałam widać było gołą pupe.Górna część zapinana na szyi z dekoltem do pępka z tyłu gołe plecy.Więcej nic niemiałam oprucz płaszcza na droge. SZCZĘŚLIWEGO 2013 ROKU życzy Kasia co bez stanika lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniellos
kasiak1985 - i jak wrażenia? opowiedz - albo wpadnij na gg 45743526

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wraźenie było mąż tańczył ze mną i przy wolnych kawalkach pieścił mi plecy oraz kilka razy błysnełam nagą piersią.Po północy jedna z koleżanek gdy wyszłyśmy na papierosa ręcznie sprawdziła czy faktycznie nie mam majtek.Po papierosie swoje też zdjeła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×