Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wanttobeskinny

-10 kg do wiosny

Polecane posty

Gość wanttobeskinny

Drogie Panie, do wiosny zostało 84 dni. Od jutra przechodzę Na dietę. Cel : minus 10 kg do 20.03.2013 ! Kto ze mną ?! 5 posiłków dziennie, zdrowo i rozsądnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barberka111
i jak tam masz diete czy zrezygnowalas? powodzenia i tak zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanttobeskinny
Dzisiaj rano na śniadanko zjadłam 2 kromki czarnego chleba a po 3 godzinach pomarańczo i kawałek ciasta - nie umiem od razu zrezygnować z słodkiego. +3 szkl wody !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcialabymIja
Witam, chetnie się przylacze. 10 kg to realne i wystarczy. Pytanie czy na pewno się bedziesz odchudzac? Chetnie bym się "pospowiadala" codziennie, a niestety jak kazdy kto probuje się odchudzic chetnie kozystam z kazdej akcjii ktora mnie usprawiedliwi - dziewczyny na forum odpadly to i ja mogę ;) w wolnej chwili zaczernie nicka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcialabymIja
Zaczelam dwa dni przed swietami ( nie cierpie tego zaczynania po swietach jak już się nazre ;) i schudlam 1 kg. To dobre na start. Planuje 1x w tyg chodzic na zumbe, 2x cwiczyc 40 min sama w domu i unikac windy - mieszkam na 4 pietrze i zawsze winda :( jedzenie chcialabym po prostu na maxa ograniczyc. Trzymanie się diety to nie jest moja mocna strona. Schudlam już 15kg w tamtym roku i wrocilo 5kg wiec, 10 bedzie swietnie. A Ty jaki masz plan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barberka111
no ja tez zjadłam dzis sernik i makowiec na sniadanie plus potem jarzynowa salatka i wedlinki switeczn e nawet nie wiem ile to kalori mialo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcialabymIja
Zapomnialam *;y kawowe pilingi i zawijanie foia ( tylko bloto drogie i musze znalesc cos taniego ub zamiennik jakis ) w ramach ujedrniania skory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcialabymIja
Wlasnie szukam aplikacji, lub strony z licznikiem kalorii - nawet jeśli pozremy ciasto to moze wstrzas ile to kalorii powstrzyma dalsze obzarstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanttobeskinny
Od marca do czerwca schudłam 8 kg , tak jakoś łatwo poszło, od listopada próbuję schudnąć jednak brak mi motywacji i samozaparcia. Ćwiczyłam dzis 20 min i porażka, odpadłam. Może za ciężkie ćwiczenia na początek wybrałam, kto wie. Na obiad miałam szpinak i zraza, mniam i skusiłam się na jeszcze jeden kawałek ciasta. 166,5 cm - 61,2 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barberka111
j sprawdzam tu--------- ile wazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja walczę od dziś. I też chętnie zajrzę tu codzień - może to dobry plan by komuś codziennie poopowiadać co się jadło i czy się ćwiczyło. Bo jak napiszę, że przez tydzień nie chciało mi się tyłka ruszyć , to w końcu do ruszę choćby po to by napisać co innego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×