Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość || kreseczki :)

|| kreseczki

Polecane posty

kochana, ja też mam już 4-letnią (prawie) córkę i z tą wagą to ciekawa sprawa jest.... życzę Ci aby była jak najniższa :D u mnie wyglądało tak, ze przed ważyłam 57 na koniec + 17 5 dni po porodzie + 5 bo mi się bardzo woda zbierała w organizmie (szczególnie w nogach) 3 miechy po porodzie - 4 od wagi wyjściowej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierpnióweczka:)
Nigdy się nie obżerałam w 1 ciązy, jadłam normalnie, zajadałam się jedynie mandarynkami bo miałam na nie wciąż ochotę, pod koniec ciązy lekarz mi powiedział żeby nie jeść zbyt dużo słodyczy bo wtedy dziecko bardzo przybiera na wadze, nie wiem ile w tym prawdy, ja słodycze lubię ale teraz będę je jadła z rozsądkiem;) Smaruj też brzuch jak zacznie rosnąć, np. Pharmaceris (nie wiem czy dobrze napisałam), żeby nie było rozstępów, ten o którym wspomniałam dobrze się wchłaniał i nie mam ani jednego rozstępu więc chyba zadziałał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość || kreseczki :)
ale ci dobrze :) ja mam 174 cm waga 61kg i też się bardzo boję że sporo przytyję i po ciąży mi zostanie a tego bym nie chciała no większy biust mógłby zostać :P mój M jest z bliźniaków i jakaś szansa na bliźniaki jest a gdyby tak było to w tedy chyba wyglądała bym jak słoń :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość || kreseczki :)
na pewno będę używać kremów a ten o którym napisałaś to on jest dostępny w sklepie czy w aptece ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierpnióweczka:)
berisha, mój synek też ma prawie 4 lata, dokładnie 3 i 8 miesięcy:), co do wagi to sama byłam w szoku - potytywnym oczywiście, oby tym razem było podobnie II kreseczki - krem kupowałam w aptece kończę dziewczyny bo trzeba się zająć starszakiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość || kreseczki :)
ja też spadam idę pod prysznic :) mam nadzieję że będziecie wpadać :) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyno to jak
gratuluję Wam dziewczyny i podziwiam 1 cykl i już ciąża my z mężem o pierwsze dziecko staraliśmy się 17 cykli a teraz staramy się juz 10 miesiąc właściwie i nic z tym, że ja karmię piersią a to może hamować owulację od porodu miałam dopiero dwie @ a od tego cyklu robię testy owulacyjne i w sumie sama nie wiem czy to ma sens wydawało mi się, że w 3dc obie kreski były tak samo ciemne ale pewności nie mam bo dziwne te testy są :( w kazdym razie staramy się i nic ... a moja znajoma co starała się 1 cykl karmiąc piersią i od razu zaszła w ciążę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyno to jak
A co do terminu porodu to u mnie było tak, ze miałam ostatnią @ 25 listopada a termin miałam najpierw na 3.09. a potem wyszedł 1.09. ostatecznie urodziłam 31.08. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość || kreseczki :)
cześć jest ktoś ? mnie nadal głos nie wrócił nie mam już pojęcia co mogę wziąć będąc w ciąży tak żeby mi nie zaszkodziło a pomogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka || kreseczki - musisz zapytać w aptece co może kobieta w ciąży. raczej same ziołowe które mało pomagają i przyzwyczaj sie do tego na następne 9 miechów :) plu karmienie cycem :P sierpnióweczka- moja ma 3 i 7 miechów :) to lecimy podobnymi terminami razem :) ja dziś zrobiłą tą betę i mam wynik 8096:) uffff tylko kto mi powie czy te wyniki są podawane dla ciąży od owulacji czy miesiączki- zawsze się nad tym zastanawiam ( jestem w przedziale 5-6 tydzień w sumie...) a z kalendarza wychodzi 5t4d:) a co u was, dziewczęta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierpnióweczka:)
hej dziewczyny, ja dziś tylko na chwilę ktoś wspomniał o testach owulacyjnych - nie wiem czy działają ale ja kupiłam jedno opakowanie i jak zrobiłam ten test to wyszły 2 kreski więc działaliśmy z mężem (tylko raz) i udało się więc chyba działają choć robiłam je 5 dni pod rząd z ciekawości i może raz wyszła jedna kreska a tak to po 2. berisha - faktycznie podobnie co do wieku dzieci, ja zawsze chciałam 5-6 lat różnicy a będzie 4 i 4m-ce ale to i tak ok, oby nie rok po roku bo bym nie dała rady;) II kreseczki - pamiętam że w 1 ciąży można było brać tantuum verde ale czy pomoże to nie wiem i czy coś więcej można, naewno wszystko co naturalne, jakaś gorąca herbata z cytryną i miodem (o ile dobrze zrozumiałam że coś Cię bierze - nie czytałam wątku od początku) POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość || kreseczki :)
sierpnióweczka ja też się zgadzam z tym że testy owulacyjne działają bo w tym cyklu zaszłam z testami owulacyjnymi właśnie :) Byłam dzisiaj u lekarza osłuchowo jest czysto więc tyle dobrze powiedział że nie jest źle przepisał syrop z wapnem i cerutin prócz tego mogę też robić sobie inhalację z rumianku i kwiatu bzu mam nadzieję że to przywróci mi głos :) już nie mogę się doczekać 2 stycznia aż pójdę do ginekologa :) chciała bym wiedzieć że wszystko jest w porządku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierpnióweczka:)
II kreseczki - koniecznie daj znać po tej wizycie co Ci lekarz powiedział:) Ja idę już z wynikami badań 3.01, wczoraj robiłam badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość || kreseczki :)
sierpnióweczka na pewno dam znać :) ale kiedy będzie ten 2 sierpnia :P dopiero za 3 dni kupa czasu :( ja pewnie też dostanę kupę badań do zrobienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierpnióweczka:)
Dziewczyny, czy krótaś z Was wie w którym tygodniu powinien być widoczny zarodek na usg? U mnie póki co widać sam pęcherzyk. W poprzedniej ciąży jak się o niej dowiedziałam to byłam w 6 lub 8 tc i wiem że biło już serduszko, widziałam na usg zarys rączek i nóżek a teraz jeszcze nic.... Martwię się, moze niepotrzebnie ale lepiej jednak wiedzieć trochę później, jest mniej stresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość U mnie pęcherzyk
i zarodek było widać w 7tc, wczesniej nic. Tydzień później serduszko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierpnióweczka:)
Dzięki, to u mnie chyba jeszcze za wcześnie skoro dzidzia poczęta 4.12.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie w 8t5dz
u mnie w 8t5dz było widać już ładnie zarys dzidzioszka szcególnie głowkę i rączki bo reszta wyglądała jak ogon :) a miałam owulację późno bo w 18dc dopiero to było 2 lata temu wówczas owu miałam 12.12. :) ale trzeba pamiętać, zę każda ciąża jest inna, moje dziecko bardzo szybko rosło a pod koniec ciązy już nie aż tak bardzo a urodziłam to miało 3200g :) teraz czekam na reazultaty staranek i mam nadzieję, zę synuś będzie miał rodzeństwo w tym roku :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m4rti89
Czy waszym zdaniem to ciąża? Ostatnią @ miałam 8 grudnia, test robiłam w środę (23.01) magiczne 2 kreski się pojawiły z tym że ta druga była troche jaśniejsza od pierwszej. w czwartek byłam u lekarza i powiedział że nie jestem w ciąży. Czy Waszym zdaniem jest to za wczesna ciąża i USG jej nie wykryło czy test kłamie? Nie mam żadnych objawów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIMINEK
Hej a co powiecie na to: Dziś jestem w 35dc , cykle mam regularne co 30 dni więc dziś jestem 5 dzien po spodziewanej @ .....w 32 dc robiłam test wieczorem i wyszła mi bardzo słabiutka II kreska , na następny dzień zrobiłam test innej firmy rano i test był negatywny . Pomyślalam , że pewnie jest mniej czuły więc kupilam następny z jeszcze innej firmy i też negatywny. Już sama nie wiem co o tym myśleć , dodam , że piersi mam tak nabrzmiałe jak nigdy dotąd i do tego pełno żył biegnących do sutków tak nabrzmiałych że wystają ponad skórę a do tego od 3 dni mam straszliwą zgagę chociaż nie jem słodyczy ani nic smażonego , po prostu cokolwiek rano bym nie zjadła zgaga , nawet po herbacie . Niestety mieszkam w Irlandii i nie mam możliwości zrobienia testu z krwi . Proszę o Waszą opinię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×