Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość onzdrada

zdrada

Polecane posty

Gość onzdrada

zdradziłem dziewczyne z którą jestem od 8 miesięcy z jej najlepszą przyjaciółka, mam ochote znow i wiem ze ona tylko czeka az ponownie ja przerznę jak królik, i wiem ze nie mogę ...nie moge sie powstrzymać,..co zrobić :/ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mruczek_
Hahaha...nie powstrzymuj sie, po co sie meczyc? żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E , a nawet F
dasz radę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak nie jak tak?
dymaj póki możesz, po ślubie będzie szlaban, nawet do kiosku po fajki na 5 minut sam nie wyjdziesz ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bavar
zerwij z obecną i spoko ruchaj sobie tamtą a skoro to jej przyjaciółka ? nie to szmata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onzdrada
zastanawiam sie, Od raa bombarduje mnie smsami, a dziewczyna daleko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katowiczanka&
jeśli bzyka sie z chłopakiem najlepszej przyjaciółki to pewnie robi to z kazdym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kachna 1209
w sumie to troche mnie to dziwi jesli chodzi o tą "przyjaciółkę" tak naprawde to nie jest prawdziwa przyjaciółka,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onzdrada
sęk w tym, że ja ją rozdziewiczylem, potem przerznłame ją dwa razy ateraz chce non stop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kachna 1209
spodobało się dziewczynie, a jeszcze jak dziewica to tym bardziej na początku fajnie smakuje :-) a kochasz swoją dziewczyne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onzdrada
dziewczyna ma brata i on bardzo by chciał w pupkę - zastanawiam się teraz czy jego też nie przerżnąć..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kachna 1209
skoro tak to lubisz to czemu nie..., zróbcie sobie trójkącik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onzdrada
juz zqaczyna sie podszywanie 1 Teskt : dziewczyna ma brata i on bardzo by chciał w pupkę - zastanawiam się teraz czy jego też nie przerżnąć..?" nie napisałem ja. czy kocham swoja dziewczynę ? to coś wiecej ale jeszcze nie miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kachna 1209
spox myslałam ze to Ty i już zaczełam się zastanawiac o co w tym wszystkim chodzi, a powiedz mi jak z tą drugą dziewczyną czujesz coś do niej czy to zwykły pociąg sexualny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onzdrada
lubie ją, dogadujemy się, Jeżeli chodzi o sex w przeciwieństwie do mojej dziewczyny o wiele lepiej wie jak sie zabawiać w łóżku zeby obie strony były zadowolone. Mimo tego ze uprawialismy sex mam do niej pociąg intelektulany, bo uwielbiam inteligentne dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kachna 1209
to szczerze mówiąc moim zdaniem nie ma się co męczyć z dziewczyną tylko w inteligentny sposób rozwiązac całą sprawę, pomyśl sobie i tak zle i tak nie dobrze, bedziesz z dziewczyną to bedziesz sie męczył i podczs sexu bedziesz myslał o tej drugiej, a jak bedziesz z tą drugą to może bedziesz usatysfakcjonowany i lepiej sie wam bedzie układało, niewiem to moja dorada z perspektywy doświadczonej mężatki, po co dalej w to brnąć lepiej rozwiąac teraz póki nie jest za pozno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kata_pulta
"nie jestem w stanie tyle zjesc ile musialbym wyrzygac" musiałeś coś przekręcić bo to zdanie nie ma zupełnie sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlenka-kussa
A dlaczego uzywacie takich słów wielkich jak zdrada. Dlaczego niby zdrada. Chłopaku korzystaj z życia. to tylko seks a seks jest dla ludzi i nikt nie powinien cię ograniczać. Skoro nie jestesci małzeństwem, po drugie dziewczyna wyjechała i jest daleko a po trzecie ty nie kochasz tej drugiej to w czym problem??? Jeśli twoja dziewczyna wzbudza w tobie takiie poczucie winy z powodu zwykłego seksu to nie jest ciebie warta ale to narazie nie powód do zrywania. Powinna sie cieszyć ze ma zdrowego faceta.Narazie korzystaj i baw się dobrze;))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×