Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Piotrek71

Nadcisnienie

Polecane posty

Gość gość
a co myslicie o takim wyjezdzie jak www.uzdrowisko-swieradow.pl na nadcisnienie? Warto sie angazowac w cos takiego? Dzieki z gory za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zallss
Polecałabym tego typu ciśnieniomierze z serii Geratherm. Ja mam akurat typ Desktop. Spodobało mi się tutaj że wyświetlacz jest duży, dzięki czemu nie muszę przez lupę odczytywać wyników. Mierzy szybko i nie ciśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja moge polecic Ci uzdrowisko, moja mama jezdzila latami do www.uzdrowisko-swieradow.pl i z jej cisnieniem zdecydowanie sie poprawilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desasa
Dobrą inwestycją był zakup urządzenia Sanity Senior. Wydatek całkiem spory bo kosztuje ponad sto złotych, ale z drugiej strony ma gwarancje 5 lat, więc na pewno nam trochę posłuży w domu. Podświetlany ekran, wygodne napełnianie mankietu przez co nie uwiera specjalnie w rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobno jednym z najlepszych sposobow na nadcisnienei sa takie wyjazdy sanatoryjne jak tutaj www.uzdrowisko-swieradow.pl wiele osob, które maja już powazne problemy z cisnieniem znajduje ratunek w takich miejscach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata55s
Bardzo jestem zadowolona z ciśnieniomierza Senior od Sanity. Nie psuje się, baterie długo trzymają, wyświetlacz jest przejrzysty, wygodny. No i chyba najważniejsza rzecz czyli mankiet jest odpowiednio długi i przy pompowaniu nie ściska ręki tak żeby bolało. Kolejna rzecz – 5 lat gwarancji, powiem szczerze że nie znam drugiego takiego automatu z tak długim czasem ochrony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatalat
Fajnie mi się korzysta z ciśnieniomierza SmartCardio. Producentem jest polska marka Sanity, oni generalnie mają w ofercie dużo medycznych urządzeń dla domu typu termometry czy inhalatory. Gwarancja na 2 lata, wygodny mankiet, nowoczesny wyświetlacz LCD, jest funkcja uśredniania wyników. Mąż ma problemy z cukrzycą, ja też muszę kontrolować ciśnienie i aparat jak najbardziej się sprawdza i przydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabinka19881
Mierzymy z mężem ciśnienie aparatem Active Control Geratherm od tej wiosny. Wygodna konstrukcja, mankiet dobrze leży na ręce można sobie łatwo wyregulować obwód od swojego ramienia. Na pewno ciekawym rozwiązaniem jest tutaj akumulator zamiast baterii. Ładuje się go raz na dwa miesiące, także nie za często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość timonnn
Mierzymy w domu automatem zakładanym na ramię Easy Med. Działa okej bez zakłóceń. Zapisuje wyniki 3 osób – 3x30, także fajne rozwiązanie jak ma więcej niż jedna osoba korzystać. Dobra cena, długa gwarancja, mankiet jest zmywalny i dobrze się na ręce układa. Jest duży przycisk do uruchomienia pomiaru, a nic mnie tak nie denerwuje jak jakieś mikro klawisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robertlewy
Moja babcia mierzy sobie ciśnienie modelem Senior. Wiem, bo sam jej go kupowałem na urodzinki ostatnio, ponoć dobry, bo ma wszystko duże – przycisk i wyświetlacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celinkakaczor
Dobrze mi się korzysta z modelu SmartCardio, kupowałam go głównie dlatego że nie ma przewodu, całe urządzenie jest jakby złączone z mankietem bezpośrednio bez jakiś kabli itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używamy w domu SmartCardio od tamtego miesiąca – radzi sobie płynnie, wyświetlacz ma profesjonalny, widać wyniki jak na dłoni i też stan naładowania aku się pokazuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duży wyświetlacz i tak samo przyciski dostatecznie wyraźne ma SmartCardio, tutaj jest też w zestawie akumulator i zasilacz do ładowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze jest zbudowany model Senior pompuje równo, mocno ale z drugiej strony mankiet nie ściska ręki do oporu jak to automaty potrafią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacz sobie na Smartcardio + Duo control - bo akurat teraz maja promocje – oprócz porządnego cisnieniomierza masz pulsooksymetr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o dziadka czy babię to fajny jest model Senior właśnie taki dostosowany, nie jakiś mikroskopowy gdzie starsza schorowana osoba musiałaby się męczyć z samym uruchomieniem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolka1990
Fajnym prostym poręcznym ciśnieniomierzem jest muj Simple nie kosztuje fortuny a na moje potrzeby wystarcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Równo dobrze napełnia się mankiet w naszym SmartCardio, nie wiem z czego to wynika może ten brak rurki jakoś przyśpiesza i polepsza całe pompowanie ale bardzo gładko to tutaj idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydajnie mierzy Simple baterie są w stanie przez jakiś czas podziałać nim się rozładują całkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na dzień babci zamawiałam mojej babuni Senior-a marki Sanity, z tego co mówi to korzysta jej się okej, najbardziej jest zadowolona z panelu że jasny i duży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnym sprzętem jest SmartCardio dostałem go w prezencie od syna niedawno, można podładować szybko akumulator, który swoją drogą potem długo wytrzymuje nim padnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na nadciśnienie naprawdę trzeba uważać, bo zabija coraz więcej osób. Na menshealth.pl czytałam, że najwięcej osób w PL umiera na własnie choroby nim spowodowane :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciśnieniomierz musiałam wymienić bo nasz stary się zawieszał od jakiegoś czasu ale miał prawo bo już nam trochę posłużył...teraz mamy Smartcardio tutaj nie ma przewodu na powietrze, mankiet jest złączony z urządzeniem bez jakiś kabli, tylko od razu na styk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Solidnie jest wykonany nasz ciśnieniomierz Senior mocna obudowa duży ekran z wyświetlaczem, bardzo fajne wyraźne podświetlanie na niebiesko co na pewno ułatwia odczyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam SmartCardio Sanity, dla mnie ten pomysł żeby złączyć mankiet z samym sprzętem jest bardzo trafiony, ułatwia obsługę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczęłam mierzyć ciśnienie niedawno i kupiłam sobie polski ciśnieniomierz Senior Sanity, radzę sobie dość łatwo z obsługą, mankiet szybko można nałożyć nie ślizga się na ręce, nie skręca itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam problemów z modelem Senior, w tym sensie jest bezproblemowy że nie wypacza wyników, precyzyjny, z krótkim czasem oczekiwania na napełnienie mankietu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamawialiśmy parę tygodni temu SmartCardio od Sanity i działa bez zarzutu jak na razie. Szybko napełnia mankiet, nie ma przewodu wszystko jest ze sobą bezpośrednio złączone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez fora dla sercowców trafiłam na Senior (model na baterie). Działa zgodnie z opisem, rzeczywiście duży wyraźny wyświetlacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma co bagatelizować nadciśnienia, tylko iść do lekarza i tyle. Ze Szczecina dobra lekarka to pani Barbara Bogacka http://kardiologszczecin.com.pl/ Fachowiec i lekarz z super podejściem do pacjenta. Chodzę do niej od dwóch lat i ona dobrała mi dobrze leki, wcześniej różnie to bywało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×